Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Philips 968 !

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii pe tema schimburilor de telefoane mobile
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
PussyCat

Data înscrierii: 22/Feb/2006

MesajTrimis: Mie Apr 05, 2006 8:45 am    Titlul subiectului: Philips 968 ! Răspunde cu citat (quote)

Buna. Are cineva asa ceva? m-ar interesa si pe mine cat se da unu la mana doua, si daca are probleme ceva modelu asta ... !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Kidok
Vizitator

MesajTrimis: Mar Apr 11, 2006 4:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nush pe nimeni sa aiba asa ceva...da' am vazut specificatiile si niste poze.....si e super tare...parerea mea, bine cre'ca e si o gramada de bani Very Happy
Sus
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Mar Apr 18, 2006 8:06 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pfoooaaaa, telu arata prea beon, in poze ! nu am vazut inca la nimeni , nici la magazine, dar vb. lu' kidok, probabil e o gramada de bani Sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii pe tema schimburilor de telefoane mobile Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template