Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Reativarea minutelor????

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cosmote
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Dimstone

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Severin

MesajTrimis: Vin Apr 14, 2006 8:23 am    Titlul subiectului: Reativarea minutelor???? Răspunde cu citat (quote)

Stie cineva cum e cu minutele de la cosmote...daca imi expira minutele si nu am credit suficient pe cartela pentru a reactiva optiunea in acel moment, le pot activa si mai tarziu....ca sincer din tona de mesaje pe care le-am primit, n-am inteles mare lucru, defapt tot ce spunea era ca...sa te asiguri ca ai credit suficient pentru reactivarea optiunii in momentul in care va expira......deci in final cum sta toata treaba?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Spyke

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Apr 14, 2006 8:28 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din cate stiu eu....odata ce ai activat optiunea si ai profitat prima luna de minute...dupaia iti poti incarca oricand cartela si activa minutele...bine pe parcursul anului acesta....ca park asa am inteles ca oferta e valabil doar un an Very Happy
Sus
James

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Locație: Hunedoara

MesajTrimis: Vin Apr 14, 2006 10:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, dupa prima luna le poti activa oricand
Sus
Murfy

Data înscrierii: 07/Ian/2006

MesajTrimis: Sâm Apr 15, 2006 9:03 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu iti face probleme odata ce ti-ai activat optiune ain prima luna....iti poti incarca oricand cartela si activa din nou cele 2000 de minute...
Sus
Xdenon

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Slatina

MesajTrimis: Sâm Apr 15, 2006 1:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da....si eu am reincarcat cartela dupa o saptamana dupa ce mi-au expirat minutele si nu a fost nici o problema....am sunat la relatii cu clientii si mi-au reactivat optiunea Wink
Sus
Gigolo

Data înscrierii: 18/Apr/2006

MesajTrimis: Mar Apr 18, 2006 11:17 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

dar se reactiveaza imediat sau , mai stai ceva .... cum a fost atunci la inceput ????
shutzu007

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Apr 18, 2006 11:20 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sal, trebuie sa mai astepti ceva timp. o sa iti trimita ei 2 sms-uri, ca la inceput. Dar ca perioada de timp .... nu e ceva fix, de exemplu mie mi le-au reactivat dupa 2 zile si la un amic de-al meu dupa 4 zile ..... Question nush care e faza, dar ideea e ce se pot reactiva oricand, fara nici o problema ... Wink
Sus
FullSPD

Data înscrierii: 19/Apr/2006

MesajTrimis: Mie Apr 19, 2006 8:44 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da...poti sa reactivezi mintele mai tarziu...nu trebuie sa ai neaparat credit pe cartela cand ti-au expirat....cand poti reincarci cartela...suni 2000 si in cateva zile iti vor activa minutele
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cosmote Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template