Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Mi-au expirat minutele!?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cosmote
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Weed

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Apr 14, 2006 8:16 am    Titlul subiectului: Mi-au expirat minutele!? Răspunde cu citat (quote)

Acum 2 zile mi-au expirat minutele, si odata cu ele cei de la cosmote mi-au taiat si creditul pe care il mai aveam...ma rog, nu era cine stie ce, dar am ramas surprins....inteleg ba a expirat perioada de valabilitate a minutele....da cu creditu ce-au avut frate...mai e cineva caruia i s-a intamplat chestia asta...?
Just Smokin
Vizitator

MesajTrimis: Vin Apr 14, 2006 8:55 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In mod normal nu ar trebui sa-ti taie si creditu....mi se pare anormal....mie unu inca nu mi-au expirat minutele....da sincer nu as vrea sa ma trezesc ca raman si fara credit cand o sa-mi expire
Sus
Modjo

Data înscrierii: 10/Apr/2006

MesajTrimis: Vin Apr 14, 2006 9:20 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai chestia asta nu prea e normala deloc...cum sa iti taie creditu...mie se pare aiurea rau de tot....nush sper sa nu faca asa la toata lumea...adik ce naiba inteleg io ca n-are omu 3 euro sa isi reactiveze obtiunea....da macar sa-i lase de un mesaj, bip ceva....in final e creditu lui......
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Weed

Data înscrierii: 21/Dec/2005

MesajTrimis: Vin Apr 14, 2006 11:23 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai asa e....mai aveam 1 euro jumate...si am vrut sa dau un mesaj...si ma tot stresa cu credit insuficient...si cand am dat la cost control nu-mi venea sa cred.....
FullSPD

Data înscrierii: 19/Apr/2006

MesajTrimis: Mie Apr 19, 2006 8:47 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ciudat....mie mi-au taiat minutele intradevar cand a expirat luna...in creditul a ramas la locul lui...nu am avut nici o problema...si tot ceva in genu 1-2 euro aveam pe cartela....
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Cosmote Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template