Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Au bagat iar CENTU' ?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Vodafone
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
^sin-te^

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Lun Feb 20, 2006 2:17 pm    Titlul subiectului: Au bagat iar CENTU' ? Răspunde cu citat (quote)

Sal. Am auzit ca iar e un abonament la Connex cu 1c/minut. Care e faza.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
zathura

MesajTrimis: Lun Feb 20, 2006 2:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu am auzit dar cica e intr-un anumit interval orar....!
Sus
ciaraXYZ

MesajTrimis: Mie Mar 01, 2006 10:40 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu e cine stie ce ... e doar extra optiune .... de 2 dolari si sunt 100 de minute cu 1 cent. Dar totusi, acum de martisor... sau de martie primavra asa, au mai scot altceva nou ?
Sus
MBQ

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Sâm Apr 15, 2006 8:55 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da....au bagat din nou centu, insa de data asta nu mai e oferta care era....acum cent este defapt o extraoptiune care costa 2$/luna...prin care primesti 100minute cu 1 cent/minut...intre orele 10 seara si 10 dimineata....
Sus
James

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Locație: Hunedoara

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 8:49 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da au bagat din nou centu la abonamente...oferta este cea de care vb MBQ....insa partea nashpa e ca minutele cu centu intra abia dupa ce termini toate celelalte minute...e aiurea chestie asta...mi s-ar fi parut normal sa intre centu intotdeauna intre 10 si 10....indiferent de celelalte minute....
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Vodafone Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template