Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Oferta noua de Paste ?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Vodafone
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
NOS

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mie Apr 05, 2006 12:19 pm    Titlul subiectului: Oferta noua de Paste ? Răspunde cu citat (quote)

La connex acum, or sa scoate ceva special de paste sau .... ! ca pana acum nu am auzit nimic nou.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Modjo

Data înscrierii: 10/Apr/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Apr 10, 2006 9:40 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Inca n-am auzit nimik de vreo oferta.... Rolling Eyes
Sus
Me
Vizitator

MesajTrimis: Mie Apr 12, 2006 11:47 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dap...nada deocamdata...si creca nici nu o sa fie...ca mai sunt 2 sapt pana la pasti :d
Sus
Xdenon

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Slatina

MesajTrimis: Vin Apr 14, 2006 2:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Chiar nici o oferta nimik?....sau nu am auzit eu?
Sus
James

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Locație: Hunedoara

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 8:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu este o oferta anume...sunt aceleasi abonamente ca si pana acuma cu ore favorite sau numere favorite....la care se adauga cateva extraoptiuni
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Vodafone Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template