Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
MY C-3b

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sagem
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
zathura

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 10:54 am    Titlul subiectului: MY C-3b Răspunde cu citat (quote)

Ce ziceti de modelul acesta? Mie imi place la nebunie. Isi merita pretzul ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
paladin99

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 10:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bey, e superb mobilul, eu ii zic "grasutzul" ! Ca are forma aia rotunda asa. Singurul lucru nasol e ca are antena exterioara. Sad
Sus
kisser}{

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 9:07 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dragutzel, dar totusi este mai mult pentru fete, zic eu ca li s-ar potrivi de minune.
Sus
SE7EN

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 11:32 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

paladin99 a scris:
Bey, e superb mobilul, eu ii zic "grasutzul" ! Ca are forma aia rotunda asa. Singurul lucru nasol e ca are antena exterioara. Sad

Misto porecla, chiar i se potriveste. Imi place Wink. Dar totusi antena aia ... mama ei.
Sus
oNeGuY

Data înscrierii: 29/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 2:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Merge oricum, e tare telefonu..... Very Happy
Sus
crazy4u

MesajTrimis: Vin Dec 30, 2005 12:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cand a aparut, m-a inebunit modelul asta. Am fost primul care l-a cumparat Cool . And it has served me well Laughing ! Merita, pe bune.
Candy

Data înscrierii: 12/Ian/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Feb 20, 2006 2:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mie mie se pare ca e super misto. Si e si f ieftin... la pretu lui, e unu dintre cele mai frumoase.
Sus
Aqvilla

MesajTrimis: Lun Feb 27, 2006 9:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pentru un Sagem, merge, dar pacat ca are antena !!! Sad
Sus
HoleInOne

Data înscrierii: 20/Apr/2006

MesajTrimis: Joi Apr 20, 2006 8:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nice lady's mobile Wink !
!SPY
Vizitator

MesajTrimis: Joi Apr 20, 2006 5:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lady mobile pe m....... e super tare ...
Sus
Andutzza86

MesajTrimis: Mie Apr 26, 2006 11:43 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Parerea mea ca chiar e lady mobile :p !
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sagem Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template