Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Oferta noua.......?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Zapp
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
SeaShell

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 3:47 pm    Titlul subiectului: Oferta noua.......? Răspunde cu citat (quote)

Vreo oferta noua la Zapp stie cineva?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PartyBoy

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Valcea

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 2:44 pm    Titlul subiectului: Re: Oferta noua.......? Răspunde cu citat (quote)

DA....au o oferta noua...fac reclama peste tot.....aceea cu 1cent/minut....si pentru cei fac vb f. mult si au treaba des cu Zapp-ul e super marfa....parerea mea Cool
Sus
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 10:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E super misto reclama lor!!! Cool Si ofertele, dar asta doar daca ai multi preteni/cunostinte cu zapp. Asa pentru un user obisnuit, nu prea renteaza.
Sus
Sammy

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 12:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mda.......are dreaptate fratele Ocean... Smile
Sus
LoveME69

Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi Ian 05, 2006 11:26 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Reclamele de la Zapp au fost totdeauna misto !
Sus
Freeky

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Sâm Ian 07, 2006 1:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Or' fi fost reclamele mishto da'...... oferta pe care o prezentau nu prea era cine stie ce...... Confused
Sus
0describer0

MesajTrimis: Mar Feb 28, 2006 10:43 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ca utilizator simplu, merge vreun abon de la zapp? adica e vre-unu mai rentabil decat la ceilalti ???? Question
Sus
moon-rock

MesajTrimis: Mie Apr 26, 2006 2:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu cred !
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Zapp Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template