Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Siemens A57

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii pe tema schimburilor de telefoane mobile
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Siemenshu

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Dec 15, 2005 3:10 pm    Titlul subiectului: Siemens A57 Răspunde cu citat (quote)

Am vazut mai multe anunturi cu A57 la 700mii, merita pretu sau ar mai tebui 'negociat'....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Kano

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Lun Dec 19, 2005 11:42 am    Titlul subiectului: Re: Siemens A57 Răspunde cu citat (quote)

Din cate stiu eu.....A57 s-a mai ieftinit la second...insa dak vrei unu bun parerea mea ca merita si 700de mii, stiu ca vezusem si mai ieftine pe la 5-6 sute insa calitatea???? pana la urma trebuie sa fie bun, nu are rost sa dai banii degeaba......nu?
Sus
Xti

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Slatina

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 9:17 am    Titlul subiectului: Re: Siemens A57 Răspunde cu citat (quote)

Cam asha shtiu shi eu ca se vinde....ceva sub 700 de mii....
Sus
white_horse

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 9:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sincer, eu nu as da mai mult de 500 mii pe unul, si asta daca s-ar prezenta intr-o stare f buna .
Sus
SwEn

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 10:23 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mda....cam asa e acuma vreo 500 de mii
Sus
december_rain

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 3:18 pm    Titlul subiectului: Re: Siemens A57 Răspunde cu citat (quote)

Siemenshu a scris:
Am vazut mai multe anunturi cu A57 la 700mii, merita pretu sau ar mai tebui 'negociat'....

Man, nu are rost sa iti iei asa ceva ... pe bune, mai strangi si u un pic si iti iei ceva klumea .. nu batranei dinastia.
Sus
Siemenshu

Data înscrierii: 15/Dec/2005

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 3:21 pm    Titlul subiectului: FIn Siemens A57 Răspunde cu citat (quote)

K baieti, merci mult
Sus
jadeLCH

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 3:07 pm    Titlul subiectului: Re: FIn Siemens A57 Răspunde cu citat (quote)

Siemenshu a scris:
K baieti, merci mult

Siemenshu, l-ai dat? Ca as fi eu interesata ....! Daca nu l-ai dat pls pune si u un post sa imi zici ...!
Sus
superstar

MesajTrimis: Mie Apr 26, 2006 2:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

4-5 sute, ar merge !
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii pe tema schimburilor de telefoane mobile Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template