Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Oferte abonamente.

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Orange
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 10:28 am    Titlul subiectului: Oferte abonamente. Răspunde cu citat (quote)

Stie cineva ce oferte au cei de la orange acum de sarbatori ? Ca nu am prea vazut sa isi faca reclame la nimic, cum fac cei de la cnx.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
superstar

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 11:59 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu as fiinteresat? Stie cineva ?
Sus
JBL

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Deva

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 12:16 pm    Titlul subiectului: Oferta ab. Oraqnge Răspunde cu citat (quote)

Destul de klumea oferta, daca te abonezi pe 1 an, in primele 2 luni ai 50% reducere din al 2-lea minut la convorbirile in retea si catre fix si beneficiezi gratuit de: abonament in primele 2 luni, o optiune de voce, la alegere, in primele 2 luni, 100 mesaje scrise/luna in primele 2 luni, 50 mesaje multimedia/luna in primele 2 luni...
Eu zic ca e destul de bine...a si daca iti inchie abonamentul pe 2 ani...toate aceste optiuni se dubleaza
Sus
TRS

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 12:48 pm    Titlul subiectului: Re: Oferta ab. Oraqnge Răspunde cu citat (quote)

Mda....acceptabila oferta, n-am ce zice....
Sus
paladin99

MesajTrimis: Joi Apr 27, 2006 10:49 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bai, orange astia au niste aiureli la abonamente ... adica ai un singur tip de abonament, de 4 dolari si in rest, doar extraoptiuni ... si m-am uitat pe site lor si nu inteleg mai nimic ... Sad
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Orange Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template