Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Tarife !

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> 3G
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
december_rain

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mie Apr 05, 2006 12:23 pm    Titlul subiectului: Tarife ! Răspunde cu citat (quote)

Ce tarife au connexu' la apelurile video? Si nca o chestie, pot suna pe cineva cu 3G, daca eu am abonament 3G si el nu are , si ambele telefoane sunt compatibile!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Just Smokin
Vizitator

MesajTrimis: Lun Apr 10, 2006 8:50 am    Titlul subiectului: .... Răspunde cu citat (quote)

Nush cat e tarifu....da vreo oferta cu 3G au mai bagat si ei ?...sau....tot alea vechi......macar de pasti Very Happy....folosimeas camera secundara Laughing Laughing
Sus
joy_of_life

MesajTrimis: Lun Apr 17, 2006 8:48 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

loloi ce te mai lauzi ca ai si u 3G mancatia-si ... camera secundara :p
Sus
Aqvilla

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 12:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Mai 20, 2006 9:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu am extraoptiune 3g la Vodafone. Nu este obligatoriu sa activezi extraoptiune sde pot efectua apeluri video fara a avea activa extraoptiunea la tariful de 0.2 USD/minut national.

ATENTIE ! Este o porcarie mare cu extraoptiunea. Daca iti activezi extraoptiunea pentru un an ti se dau 3 luni cu 3 ore si 33 minute gratis apeluri video per luna. La toate celelalte extraoptiuni ce nu folosesti se reporteaza. Aici insa nu este cazul. Eu ma simt furat la acest capitol si am de gind sa sesizez OPC. Ca de obicei, avind in vedere ca sint client la CONNEX de la inceputul inceputului (9 ani) pot sa spun ca CONNEX redenumit VODAFONE nu se dezminte. O "placere" sa lucrezi cu ei.

Abia astept sa vine Orange cu 3G.
Sus
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Lun Mai 29, 2006 7:53 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Guest a scris:
Abia astept sa vine Orange cu 3G.

Cred ca mai ai ceva de asteptat !
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> 3G Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template