Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Push-to-Talk

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Servicii
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Freeky

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Sâm Ian 07, 2006 1:30 pm    Titlul subiectului: Push-to-Talk Răspunde cu citat (quote)

Stie cineva care e treaba cu serviciu asta....ca am tot vazut pe la o gramada de mobile?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
XXL
Vizitator

MesajTrimis: Joi Ian 12, 2006 2:21 pm    Titlul subiectului: Re: Push-to-Talk Răspunde cu citat (quote)

In mare e ceva in genul statiilor de comunicare......asculti dicutia...apesi pe buton si iti zici parerea Wink
Sus
crazy4u

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Lun Feb 20, 2006 1:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai si platesti doar cand zici ceva sau si cand asculti ? sau .... stie cineva sa explice mai bine ?
2zero_zero2

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mie Apr 05, 2006 8:06 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da chiar, cum e cu platitu? Daca sunt mai multe persoane, tu platesti ca si cum ai avea mai multe apeluri ? sau cum ???? Question Question Question
Sus
Goro

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Iasi

MesajTrimis: Sâm Apr 15, 2006 9:15 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Probabil e ceva mai special pentru Push-To-Talk....de genu un abonament ceva....care sa iti permita s vb cu mai multe persoana in acelasi timp...iaqr cu platitu nush...n-am nici o idee....ink nu am auzit nimik pe la noi de acest serviciu Rolling Eyes
Sus
mmg1212
Vizitator

MesajTrimis: Dum Apr 30, 2006 1:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Push-to-Talk trebuie activat de reteaua de telefonie connex sau ogange si nu costa. dar in romania acest serviciu nu exista. Push-to-Talk e ca si cum ai avea 2 statii emisie-receptie.
Sus
NFSu

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Iasi

MesajTrimis: Joi Mai 04, 2006 2:56 pm    Titlul subiectului: :)))) Răspunde cu citat (quote)

mmg1212 a scris:
Push-to-Talk trebuie activat de reteaua de telefonie connex sau ogange si nu costa. dar in romania acest serviciu nu exista. Push-to-Talk e ca si cum ai avea 2 statii emisie-receptie.

Tocmai d'asta lanoi nu exista...pt ca nu costa Laughing Laughing Laughing ...
Sus
^SubSeven^

Data înscrierii: 22/Dec/2005
Locație: Sinaia

MesajTrimis: Vin Iun 09, 2006 11:05 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Prea misto serviciul asta, pacat ca ai nostrii dealeri de telefonie mobila, nu il pun la dispozitia clientilor Sad. Este niste rai Razz.
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Servicii Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template