Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Telefonia mobila si sportul !

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii libere
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Need4Speed

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 1:56 pm    Titlul subiectului: Telefonia mobila si sportul ! Răspunde cu citat (quote)

Stiti ca cei de la Vodafone sunt sponsorii traditionali Ferrari !? E, de anul viitor vor trece al McLaren si echipa se va numi : Vodafone McLaren Mercedes ! Ce parere aveti? Eu zic hhuuuuuuu ! si o sa fie misto culorile rosu si argintiu de belea Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Tech

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Brasov

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 2:00 pm    Titlul subiectului: Re: Telefonia mobila si sportul ! Răspunde cu citat (quote)

mda?.....pai si dc au lasat Ferrari au fost dezamagiti ca au pierdut sezonul asta? Very Happy
Sus
Angel24

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 2:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si mie mi se pare naspa faza asta, dar stiu ca de sezonul viitor 2007 vor pleca cei de la vodafone. Si zezonul asta 2006 pleaca olympus ! Chiar olympus, au lentile(camere) pe vreun mobil ?
Sus
crazy4u

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 12:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mah, oricum la ce se intampla acum in F1, nu e de mirare, auziti si voi, Alonso la McLaren. Parca il vezi si pe kimi la Ferrari Laughing ! Dar acum ata ete, politica asta se baga in orice. Cum a prelungit Marlboro (desi e ilegala reclama la tutun), puteau sa ramana si Vodafone.
Need4Speed

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 12:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

crazy4u a scris:
Mah, oricum la ce se intampla acum in F1, nu e de mirare, auziti si voi, Alonso la McLaren. Parca il vezi si pe kimi la Ferrari Laughing ! Dar acum ata ete, politica asta se baga in orice. Cum a prelungit Marlboro (desi e ilegala reclama la tutun), puteau sa ramana si Vodafone.

DAP, ai dreptate. Sunt neseriosi. Lasa, ca vad ei de anu asta cand o sa castige iar numai Ferrari Cool
Sus
Drag

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 12:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bai Nea NFS, iar dau de tine, Very Happy Very Happy , nu castiga...iti zic eu...gata si cu Ferrari ca prea si-au luat-o in cap....ce pisici? Very Happy
Sus
Ferrari
Vizitator

MesajTrimis: Vin Mar 17, 2006 11:11 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ati vazut mah, prima cursa? Ha mai avea un pic schimi si il lua pe Alonso! Oricum, pacat ca pleaca Vodafone la anu' de la ei, ca le statea frumos, acum vreau sa vaf cum merge AlbRosu pe o masina Argintie Cromata Laughing !, ca s-asa scrie FlyEmrates cu rosu pe eleroane Laughing
Sus
Aqvilla

MesajTrimis: Mie Apr 05, 2006 9:15 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ferrari, Ferrari e cam varza anu asta, la fel ca anu trecut. Au cazut de tot ! :p! Si aprope de telefonie si sport - telefonica moviestar din ce tara e ?
Sus
Shumy

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Navodari

MesajTrimis: Mie Apr 05, 2006 11:59 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

lasa man, ca isi revine el .... o sa vedeti !!!!
Sus
Shumy

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Navodari

MesajTrimis: Mie Apr 05, 2006 11:59 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

a, si aia cred ca sunt din Spania.
Sus
Mapada

Data înscrierii: 10/Mai/2006

MesajTrimis: Mar Iun 13, 2006 9:37 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hai Ferrari, Go Vodafone Laughing
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii libere Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template