Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Pareri!?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii libere
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
JBL

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Deva

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 2:19 pm    Titlul subiectului: Pareri!? Răspunde cu citat (quote)

Voi ce ziceti...cam cat merita sa dai pe un mobil? Pana la urma unel au un pret chiar exagerat.....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
EasterH

Locație: Tg.Jiu

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 2:30 pm    Titlul subiectului: Re: Pareri!? Răspunde cu citat (quote)

Nu stiu, fiecare dupa buzunarul lui, insa eu am o parere telefonul e telefon, iar camera e camera asa ca, deci parerea mea e ca pretul e mare si din cauza unor lucruri inutile care n-au rost
Sus
Gobler

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Tg.Jiu

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 9:27 am    Titlul subiectului: Re: Pareri!? Răspunde cu citat (quote)

Mobilulu merita atat cat iti permiti sa dai pe el, pana la urma si ala la 4 si ala la 400$ sunt tot mobile...........
Sus
Mutly_the_Dog

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 10:38 am    Titlul subiectului: Re: Pareri!? Răspunde cu citat (quote)

Gobler a scris:
Mobilulu merita atat cat iti permiti sa dai pe el, pana la urma si ala la 4 si ala la 400$ sunt tot mobile...........

Bravo man, un tel valoreaza exact cat iti permiti tu sa dai pe el. Ori ca ti-l da gratis la abonament ori ca dai o gramada de bani pe el, de vorbit poti vorbi la toate.
Sus
Sammy

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 12:43 pm    Titlul subiectului: Re: Pareri!? Răspunde cu citat (quote)

Ideea e sa-ti alegi ce-ti place...si sa te gandesti ca totusi unele sunt prea scumpe si......dak ti-a picat odata jos.....ala e....asa ca, parerea mea, ca e bine sa te limitezi totusi la pret...nu?
Sus
M&M

Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 2:28 pm    Titlul subiectului: Re: Pareri!? Răspunde cu citat (quote)

In functie de posibilitati, eu dak asa avea bani, mish lua unu al cateva 100 de euro....insa deocamdata ma multumesc si cu unu la o singura sute, care dak ma gandesc bine, e ceva totusi
Sus
ThrustyMAN

Data înscrierii: 29/Dec/2005

MesajTrimis: Sâm Ian 07, 2006 1:23 pm    Titlul subiectului: Re: Pareri!? Răspunde cu citat (quote)

Parerea mea: cat iti permiti si la ce iti trebuie....fiecare hotaraste pt el Wink
Sus
Andrei

Data înscrierii: 15/Dec/2005

MesajTrimis: Sâm Ian 07, 2006 1:43 pm    Titlul subiectului: Re: Pareri!? Răspunde cu citat (quote)

Ba parerea mea....dak dai mai mult de 5mil pe un mobil inseamna ca chiar ai bani Very Happy Laughing
Sus
HardMetal

MesajTrimis: Vin Feb 03, 2006 3:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bah, cel mai misto e s ai puncte cu gramada, ca sa iti iei mobil sa poti lua ceva misto si nu prea scump. Da asa, pe undeva pana 5-6 mil merge, de aici in sus, e cam exagerat.
Sus
jadeLCH

MesajTrimis: Lun Feb 20, 2006 1:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pana la urma, scump si ieftin e f relativ, in functie de buzunaru fiecaruia. Frate daca iti permiti itit iei, daca nu, te multumesti doar sa vorbesti la tel Smile.
Sus
FrankTheTank

MesajTrimis: Vin Apr 14, 2006 8:36 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E scump sau ieftin, in functie de fitzele fiecaruia.
Sus
^sin-te^

MesajTrimis: Joi Apr 20, 2006 8:40 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu zic, ca oricati bani ai avea, un tel ce sare de 10 mil, devine scump ... adica nu e cine stie ce ca sa merite atatia bani ..., pana la urma e un telefon !
Sus
infinity

Data înscrierii: 10/Mai/2006

MesajTrimis: Vin Iun 09, 2006 8:59 am    Titlul subiectului: Re: Pareri!? Răspunde cu citat (quote)

JBL a scris:
Voi ce ziceti...cam cat merita sa dai pe un mobil? Pana la urma unel au un pret chiar exagerat.....

Pana la urma, pe un tel, dai cat iti poti permite. Ca telu poate sa fie de la gratis, pana la 3-4 mii de $. Daca tu esti Abramovici, te doare in duda de pret, si toate ti se par ieftine. Si oricum, chiar daca e 30 mil un tel, mie nu mi se pare scump, chiar daca nu imi permit sa il cumpar, dar e scump asa din 3 motive, 1. ca merita 2. ca e nou aparut 3. ce e facut in colaborare cu vreo firma celebra.
Sus
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Vin Iun 23, 2006 8:14 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

^sin-te^ a scris:
eu zic, ca oricati bani ai avea, un tel ce sare de 10 mil, devine scump ... adica nu e cine stie ce ca sa merite atatia bani ..., pana la urma e un telefon !

Man, nu nreparat ca devine scump, dar devine vitza ! adica , e cam un fel de arunci banii p fereastra, parerea mea. !
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii libere Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template