Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Talk Free !

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Zapp
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
jadeLCH

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mie Apr 05, 2006 8:27 am    Titlul subiectului: Talk Free ! Răspunde cu citat (quote)

Parca asa se numeste oferta asta a lor ! Stie cineva mai exact despre ce e vorba ? Ca am tot vazut ca isi fac reclama pe la TV.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Hook

Data înscrierii: 05/Apr/2006
Locație: Bacau

MesajTrimis: Joi Apr 06, 2006 2:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am auzit si eu de oferta asta, cica ar fi o gramada de minute gratuite...insa pana la urama sunt limitate...deci stie cine care e oferta sau.....?
Sus
Dell

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Tg.Mures

MesajTrimis: Vin Apr 14, 2006 2:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da din cate am auzit si eu cica ar fi o limitare pe undeva pe la 600 de minute...insa nu e sursa sigura Wink .....deci cine stie poate chiar vor sa-i intreak pe aia de la comsmote.....insa parerea mea ca nu o sa reuseasca....ce e najpa la ajtia de la zapp e cu mobilu, dispozitivu,...trebe sa iti cumperi de la ei...si nu au cine stie ce...si dak vrei sa renuntu nu ai ce face...ale lor nu merg cu cartele SIM...oricum oferta e tare pentru cei care isi permit...
Sus
^sin-te^

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Apr 18, 2006 11:26 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e bunicica si oferta lor, dar ei pierd mult ca tels lor nu folosesc sim-uri si astfel nu vor avea niciodata succesulk celor de la cosmote. Si inca ceva, pe mine ma atrag mai mult minute gratis decat tarife mici.... si crd ca asta e valabil pt majoritatea. Adica mai bine imi dau ei mai mute minite free sau incluse .... decat sa am tarife mici ... Very Happy
Sus
SKarkbite

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Sâm Iun 24, 2006 8:29 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Parca tot asa se num si oferta de acum, Talk Free, Nu ?cu 1000 minute in retea, dar cred ca nu e la fel de tentanta ca si cea de la cosmote, si dat faptului ca au ajuns sa faca astfel de ferte, au inceput sa o cam ia in jos. ... Sad sorry 4 them dar sunt destul de varza.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Zapp Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template