Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Siemens !

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
ciaraXYZ

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 1:58 pm    Titlul subiectului: Siemens ! Răspunde cu citat (quote)

Vreau si eu tips si tricks pt. siemens-uri. Stiu un cod *#06# si iti arata imei and altele + are self test la functiile mobilului. Alte coduri mai exista ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Shumy

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Navodari

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 2:10 pm    Titlul subiectului: Re: Siemens ! Răspunde cu citat (quote)

Si alte coduri mai exista?.....am un siemens MC60
Sus
Fantesy

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 2:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

*#05# - arata cat timp a stat aprins telefonul si cat timp s-a vorbit la el. Dar la MC60 nu merge! Merge doar pe anumite tels. Incercati si voi.
Sus
Aqvilla

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 10:08 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stie cineva cosuri ceva pt. siemens, ca sa poti mari autonomia bateriei (ceva de genu cum e la nokia) !?? Hels si pe mine pls.
Sus
Fantesy

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 10:34 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Uite ma gasit un cod misto: *#0606#.
Cu cartela scoasa, iti spune daca e blocat telefonul pe vreo retea, daca nu este blocat apare cuvantul "unbarred" de 5 ori.
Sus
zathura

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 11:06 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu cred ca inafara de astea pentru siemens-uri nu mai sunt coduri. Pentru ca nu am mai auzit pe nimeni de asa ceva.
Sus
Smily

Data înscrierii: 29/Dec/2005
Locație: Brasov

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 2:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu unu nici macar de astea nu auzisem Laughing Laughing Laughing
Sus
Fantesy

MesajTrimis: Vin Dec 30, 2005 10:09 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Smily a scris:

Pai is atunci de ce te bagi ? Twisted Evil
Sus
FrankTheTank

MesajTrimis: Joi Apr 20, 2006 8:26 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Fantesy a scris:
Smily a scris:

Pai is atunci de ce te bagi ? Twisted Evil

Pai si ce nu are voie sa se bage ? :p uite nici eu nu stiam decat d IMEI, dar oricum cred ca sunt mai multe coduri, decat astea 3, dar nu stim noi ....
Sus
matt2080

Data înscrierii: 10/Mai/2006

MesajTrimis: Mar Iun 06, 2006 12:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt o gramada de sites, pe net, ce contin coduri pt o gama larga de tels. Tre doar un search cu google Wink !
Sus
Smily

Data înscrierii: 29/Dec/2005
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mar Iun 27, 2006 8:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Smily a scris:

Da e bune Laughing Laughing Laughing ! Wink
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Diverse Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template