Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Oferta telefoane!!!!

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Orange
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Modjo

Data înscrierii: 10/Apr/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Apr 14, 2006 9:22 am    Titlul subiectului: Oferta telefoane!!!! Răspunde cu citat (quote)

Lume ati vazut oferta astora de la orange de telefoane.....am vazut V3-u la 100$ la abonament de 4$....chiar e asa...park e prea ieftin.....stie cineva mai multe de detalii?...probabil mai sunt si alte telefoane nu?

Ultima modificare efectuată de către Modjo la Vin Apr 14, 2006 2:17 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
N0va

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Giurgiu

MesajTrimis: Vin Apr 14, 2006 2:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da am vazut si eu oferta intradevar v3-u este la 99$ insa la abonament pe 2 ani...iar pe un an este 117$.....dar in limita stocului disponibil...si asta mai era una dintre conditii Laughing
Sus
Iago
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Apr 15, 2006 1:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da....e oferta la V3...dar restu sunt destul de scumpe, nu am mai vazut alta oferta interesanta
Sus
FrankTheTank

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Lun Apr 17, 2006 8:57 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Iago a scris:
Da....e oferta la V3...dar restu sunt destul de scumpe, nu am mai vazut alta oferta interesanta

same here, inafara de modelu ala, restu' sunt mult mai scumpe decat la connex .. Sad
Sus
RED-PLAGE

MesajTrimis: Joi Apr 20, 2006 8:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bai, cat de ieftin poa sa fie V3-ul asta, la orange , wow Shocked
Sus
Need4Speed

MesajTrimis: Mar Iun 06, 2006 10:24 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mai e oferta ?
Sus
Domnu'
Vizitator

MesajTrimis: Vin Iun 09, 2006 2:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Acum au scos alta, K750i, e la oferta la super pretz Very Happy ! dinala poate imi iau, ca V3 sincer mis se pare naspa !
Sus
Virsta

Data înscrierii: 12/Iun/2006

MesajTrimis: Mar Iun 13, 2006 8:13 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Domnu' a scris:
Acum au scos alta, K750i, e la oferta la super pretz Very Happy ! dinala poate imi iau, ca V3 sincer mis se pare naspa !

Aloo , Domnu', aloo, u crazy, cum poti sa zici ca V3 e naspa !!!! Ca design e de 15mii de ori mai beton decat decat K750 !!
People, am i right ?
Sus
Xdenon

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Slatina

MesajTrimis: Mar Iun 13, 2006 2:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Virsta a scris:
Domnu' a scris:

Aloo , Domnu', aloo, u crazy, cum poti sa zici ca V3 e naspa !!!! Ca design e de 15mii de ori mai beton decat decat K750 !!
People, am i right ?

Ma rog.....parerile sunt impartite...insa totusi, hai sa fim seriosi, nu putem compara v3-ul cu k750, fie el ca e i sau nu, la design, v3-ul rupe tot, nu degeaba a fost cel mai vandut mobil...nu?
Ca nu are el nujce functii si njce camera si car de memorie, e partea a doua, dar pentru un tel mobil ca re iti permite sa vb, sa dai un SMS, si sa mai faci si o poza..mi se pare cel mai tare, mai ales ca acum mai e si la oferta...
Asa ca dak comparam astea 2 telefoane, sa nu ne luam de design, nu sunt prea multe mobile care sa concureze cu v3-u la acest capitol Very Happy, iar dak cineva vrea functii la mobil e liber sa aleaga orice altceva...
Sus
SwEn

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mar Iun 20, 2006 12:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E mult mai buna oferta asta de acum cu K750 decat cea cu v3-ul !!!!
Sus
Ducu
Vizitator

MesajTrimis: Mar Iul 11, 2006 1:59 pm    Titlul subiectului: Abonamente Orange ! Răspunde cu citat (quote)

Cine stie pana cand e oferta asta cu K750 ?
Sus
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Mie Iul 12, 2006 9:20 am    Titlul subiectului: Re: Abonamente Orange ! Răspunde cu citat (quote)

Ducu a scris:
Cine stie pana cand e oferta asta cu K750 ?

Cred ca pana la sfarsitul lunii astea!
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Orange Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template