Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
759 si 755

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Philips
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
ThrustyMAN

Data înscrierii: 29/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 2:26 pm    Titlul subiectului: 759 si 755 Răspunde cu citat (quote)

Super marfa telefoanele astea....au touch screen....marfa nu?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Smily

Data înscrierii: 29/Dec/2005
Locație: Brasov

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 2:42 pm    Titlul subiectului: Re: 759 si 755 Răspunde cu citat (quote)

Da sunt mishto....stiu ca are un prietenb care are un 759 si stiu ca modificam pozele......Very Happy
Sus
JerrY00

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Vin Dec 30, 2005 1:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Super faza cum touchscreen, zici ca e palm sau PDA, dar cum e treaba cu modificatul pozelor???
Sus
joy_of_life

MesajTrimis: Joi Mar 02, 2006 12:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asta imi place mie mult la Philips-uri, ca au touchscreen. E prea marfa chestia asta. Cool thumb's up pt ei !!!
Sus
JerrY00

MesajTrimis: Joi Mar 02, 2006 12:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

joy_of_life a scris:
Asta imi place mie mult la Philips-uri, ca au touchscreen. E prea marfa chestia asta. Cool thumb's up pt ei !!!

Mestere, nu toate philips-urile au !!! Rolling Eyes Oricum astea doua 759 si 755, sunt super misto.
Sus
joy_of_life

MesajTrimis: Joi Mar 02, 2006 12:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

JerrY00 a scris:
joy_of_life a scris:

Mestere, nu toate philips-urile au !!! Rolling Eyes Oricum astea doua 759 si 755, sunt super misto.

Dahhhhh, la alea care au ma refeream si eu, nrmal ! si nu numai models astea doua au, mai au si alte philips-uri, touchscren !
Sus
HardMetal

MesajTrimis: Mar Apr 18, 2006 8:12 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Super beton ! Wink
Sus
Geo

Data înscrierii: 25/Apr/2006
Locație: Severin

MesajTrimis: Joi Iun 08, 2006 11:30 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Geniale, dar am si eu o intrebare, la ce pret sunt, ca la abonament, parca nu le-am vazut, in oferte.
Sus
Crazygirl

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Iun 12, 2006 7:59 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Totusi, ramanand la touchscreen-uri, de 968, model cu clapeta, ce ziceti. Parca e putin mai bine sa ai touchscreen si clapeta, mai mic rsicul de apasare accidentala.
Sus
Scarecrow

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Brasov

MesajTrimis: Sâm Aug 12, 2006 1:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Crazygirl a scris:
Totusi, ramanand la touchscreen-uri, de 968, model cu clapeta, ce ziceti. Parca e putin mai bine sa ai touchscreen si clapeta, mai mic rsicul de apasare accidentala.

daaaaaaaa, e super enervant la cele bar, ca tre sa ai tot timpul "keyboar lock" !!!!
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Philips Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template