Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
i-Mate

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Alti producatori
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
agent007

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 10:36 am    Titlul subiectului: i-Mate Răspunde cu citat (quote)

Am auzit ca i-mate-urile astea sunt superrr scumpe ! asa e? stie cineva, are cineva ?
Geo

Data înscrierii: 25/Apr/2006
Locație: Severin

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 10:40 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si am auzit de i-Mate, insa doar atat, nimik mai mult....nuj cat costa, n-am apucat sa vad pe la noi asa ceva...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
RED-PLAGE

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 12:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu am vazut pe net niste preturi, dar m-am ingrozit, pe undeva pe la 500$ Shocked Shocked Shocked JamIN cred ca era modelul. dar la noi in magazine nu am vazut Sad, nu ca as avea bani sa cumpar asa ceva!!!
Sus
shutzu007

MesajTrimis: Joi Apr 27, 2006 10:39 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sunt destul de scumpe .... da sunt si super performante, adica ... toate sunt smartphone-uri ... deci e si normal sa aibe preturi exagerate .... pt buzunarele noastre !~
Sus
UniX

Data înscrierii: 12/Iun/2006

MesajTrimis: Sâm Iun 17, 2006 8:36 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt destul de scumpe i-mate-urile astea, dar in curand nu vor mai fii scumpe asa ... ca usor usor vor devenii mai comune si p piata noastra !
Sus
JBL

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Deva

MesajTrimis: Sâm Aug 12, 2006 2:08 pm    Titlul subiectului: Re: i-Mate Răspunde cu citat (quote)

agent007 a scris:
Am auzit ca i-mate-urile astea sunt superrr scumpe ! asa e? stie cineva, are cineva ?

depinde ce intelegi prin scumpe, trebuie acum luat in considerare si raportul pret-calitate Wink !
Eu zic , ca tinand cont de asta, nokia-urile sau samsung-urile sunt mai piperate ca pret Wink !
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Alti producatori Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template