Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
E 1000

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii pe tema schimburilor de telefoane mobile
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Peppermint

Data înscrierii: 10/Mai/2006

MesajTrimis: Vin Mai 26, 2006 10:57 am    Titlul subiectului: E 1000 Răspunde cu citat (quote)

Cam cat as putea sa iau pe tel asta ? sau cu ce ar fi indicat sa il schimb, dar sa fie unul mai bun
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
SyCrOn

Data înscrierii: 10/Mai/2006

MesajTrimis: Joi Iun 08, 2006 11:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca e in stare OK, si mai ai si accesorii la el, ajunge undeva p la 5 milioane. Poate si mai mult .... daca gasesti un ..... Wink !
Sus
Virus

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mar Iun 13, 2006 9:48 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

SyCrOn a scris:
Daca e in stare OK, si mai ai si accesorii la el, ajunge undeva p la 5 milioane. Poate si mai mult .... daca gasesti un ..... Wink !

Mai mult de 5 mil, nu cred ca se poate lua pe un E1000 ! - cu tot cu accesorii !
Sus
Gigolo

Data înscrierii: 18/Apr/2006

MesajTrimis: Vin Iun 23, 2006 9:34 am    Titlul subiectului: Re: E 1000 Răspunde cu citat (quote)

Peppermint a scris:
Cam cat as putea sa iau pe tel asta ? sau cu ce ar fi indicat sa il schimb, dar sa fie unul mai bun

Vreo 4 sau 4.5 mil asa !
Aqvilla

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Iul 11, 2006 2:04 pm    Titlul subiectului: Re: E 1000 Răspunde cu citat (quote)

Peppermint a scris:

Mai ai telu' ?
Sus
PussyCat

Data înscrierii: 22/Feb/2006

MesajTrimis: Joi Aug 31, 2006 12:29 pm    Titlul subiectului: Schimb Răspunde cu citat (quote)

Credeti ca ar fi echitabil un schimb E1000 pe V3 ? daca nu, ce diff ar mai fi nevoie?
Modjo

Data înscrierii: 10/Apr/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Aug 31, 2006 12:37 pm    Titlul subiectului: Re: Schimb Răspunde cu citat (quote)

PussyCat a scris:
Credeti ca ar fi echitabil un schimb E1000 pe V3 ? daca nu, ce diff ar mai fi nevoie?

Tu ce crezi ??? E1000 e de enspe mii de ori mai "destept" ca V3-ul. Singuru lucru naspa e ca E1000 e mai putin popular .... ca daca ar fii invers .... pfoooa ce pret ar avea !
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii pe tema schimburilor de telefoane mobile Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template