Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
help!

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> 3G
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Cristina
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Iun 03, 2006 4:18 pm    Titlul subiectului: help! Răspunde cu citat (quote)

Vreau si eu sa imi cumpar tlf. 3G dar nu stiu care!! Confused Poate ma ajutati voi Very Happy thanks
Sus
HardMetal

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Iun 06, 2006 10:14 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sper ca te pot ajuta eu Razz. Ce sa zic, un motorola E770v, ca tot e la ab la oferta la Vodafone sau tot moto, dar asta e putintel mai mare, nush daca e potivi pt o domnisoare Wink, Moto E 1000 !
Sau poate ai tu in minte niste modele si nu te hotarasti, pune un post ... si mai vb
bye bye
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Virsta

Data înscrierii: 12/Iun/2006

MesajTrimis: Sâm Iun 17, 2006 8:53 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Uite, un model misto e ZV50 de la Samsung.
Sus
Shmecheru'

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Aug 15, 2006 11:07 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sony Ericsson W850 ! parerea mea ca telu asta RULZ !!!!
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Dum Aug 20, 2006 8:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sony-Ericsson V630i de la Vodafone e un tel super si e si ieftin ( in jur de 600-650 RON la ab care nu trebuie sa fie 3G).
Sus
mariusik

Data înscrierii: 29/Sep/2006
Locație: Oradea

MesajTrimis: Vin Sep 29, 2006 8:17 am    Titlul subiectului: NOKIA Răspunde cu citat (quote)

Un nokia6680,motorola E1000,sau unul mai nou aparut N95 tot de la Nokia,de preferat ar fi nokia.
Sus
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Vin Sep 29, 2006 5:32 pm    Titlul subiectului: Re: NOKIA Răspunde cu citat (quote)

mariusik a scris:
Un nokia6680,motorola E1000,sau unul mai nou aparut N95 tot de la Nokia,de preferat ar fi nokia.

N95 a fost anuntat doar..... de aparut... abia pe la anul Wink
Sus
Kty

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 8:08 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cumpara unul aparut acum nou N73 sau N93.NP:))
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> 3G Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template