Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Colaborari !

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Stiri, noutati
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Tedrick

Data înscrierii: 10/Mai/2006

MesajTrimis: Vin Iun 09, 2006 8:35 am    Titlul subiectului: Colaborari ! Răspunde cu citat (quote)

Dupa ce Nokia, au colaborat cu Aston martin, cei de la Motorola s-au pus si ei pe treaba. Intai V3 + Heidy Klum si apoi V3i + D&G !!! Ce va urma Wink ?!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Smily

Data înscrierii: 29/Dec/2005
Locație: Brasov

MesajTrimis: Vin Iun 09, 2006 11:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Au mai fost si cei de la Ferrari cu Sharp .. Very Happy. Totusi nasol, ca tel ala, desi a fost in colaborare cu Exclamation FERRARI Exclamation , nu a avut un impact asa mare pe piata. Sper ca Ferrari vor mai colabora si cu alta marci, cu tels mai performante Wink !
Sus
dyablo

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Joi Sep 28, 2006 12:49 pm    Titlul subiectului: Daca nu a mers cu Ferrari???!!!!! Răspunde cu citat (quote)

Poate sa isi schimbe numele firmei,si dupa sa mai aiba o colaborare cu o firma ca Ferrari...dar in esenta vanzarile nu cred ca vor fi mai mari,NICI ASA !
Sus
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 8:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Probabil Schumi cu Samsung,o reclama tare cu Schumi cu D600...ar da totul peste cap, s-ar face mai multe vanzari la D600 astea...sunt si bunicele din cate am auzit...
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Stiri, noutati Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template