Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Oferta cu D600 !

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Orange
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
FreeX

Data înscrierii: 12/Iun/2006

MesajTrimis: Mie Aug 02, 2006 5:05 pm    Titlul subiectului: Oferta cu D600 ! Răspunde cu citat (quote)

Stie cineva sa explice si mie, exact cum e oferta cu la care e acum D600 -le , la 159$ , la orange ? Si inca ceva, se pot face 2 abonamente pe acelsi nume .... si sa beneficieze de oferta, adica sa imi fac eu 2 abons pe numele meu si sa iau doua Samsung D600 ! ?!?!?!??! Multumesc anticipat !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
^sin-te^

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Aug 15, 2006 11:12 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

simplu Very Happy, oferta e cu un abonament noprmal ... ce au ei acolo de 4 $, la care iti poti lua o extraoptiune de 3$, parca , in care ai 180 mins in orange in weekend si pt 6 luni, tot 180 minute tot in orange, dar oricand .... ! Telefonul D600, consta 5.2 milioane si e prea tare ... ! Cam asta e in mare oferta, dar asta e doar a abonamente de 2 ani. Si da, se pot face mai multe abonamente pe acelasi nume si se pot lua tot atatea telefoane la oferta cate abonamente ai facut. O chestie nu sutn sigur, daca minutele sunt 180 sau 300 ... te uitit si u la orange pe site si vezi ,... bye bye !
Sus
Philip

Data înscrierii: 02/Oct/2006
Locație: Bacau

MesajTrimis: Mar Oct 03, 2006 9:18 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mai e D600E la super pret la Orange ? sau a trecut ? Daca nu mai, care e acum si la ce pret ?
Multumesc
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Orange Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template