Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Cosmote rising !!!!

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii generale
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
1i

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Severin

MesajTrimis: Mar Aug 15, 2006 10:50 am    Titlul subiectului: Cosmote rising !!!! Răspunde cu citat (quote)

Cosmote a venit in forta pe piata noastra ... si continua sa aiba oferte super tari. Oare vor ajunge sa fie lideri pe piata noastra, in 2-3 ani ? sau se "vor da si ei la fund" .... si vor intra in anonimat ??? Oricum, sper sa o tina tot asa cu ofertele Very Happy !!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
UserQ
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Aug 19, 2006 8:07 am    Titlul subiectului: Re: Cosmote rising !!!! Răspunde cu citat (quote)

1i a scris:
Cosmote a venit in forta pe piata noastra ... si continua sa aiba oferte super tari. Oare vor ajunge sa fie lideri pe piata noastra, in 2-3 ani ? sau se "vor da si ei la fund" .... si vor intra in anonimat ??? Oricum, sper sa o tina tot asa cu ofertele Very Happy !!!

Era normal k cei de la cosmote sa intre in forta cu o spinare de oferte klumea, sa fim seriosi, aveau mult teren de cucerit, si bineinteles ink au...ce se va intampla cu ei, asta e mai greu de prezis, oricum dak doresc sa ocupe un segment bun al pietei vor trebui sa ne sufoce in continuare cu oferte bune, si poate la un moment dat vor ajunge acolo sus lg vodafone si orange, bineinteles mai exista si posibilitatea ca dupa ce vor reusi sa se ridice destul de sus, sa fie cumparati de un provider mai mare, cum a fost cazul cu vodafone-ul...
Sus
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Dum Aug 20, 2006 8:47 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cosmoteul trebuie sa fie mai rentabil decat ceilalti...... altfel nu are nici o sansa si ajunge ca si Cosmoromul.
Iar daca va primi un loc in top(asta peste cativa ani buni) o sa scoata si ei oferte mai moderate si vor scoate din uz abonamentele si cartelele actuale, asa cum au facut si ceilalti ( Connex Cent si Orange Free ).
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mototo
Vizitator

MesajTrimis: Mar Sep 19, 2006 7:51 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Acum la inceput au oferte bune, dar se vor duce usor usor, cum o sa faca rost de clienti. Totusi mai au mult de "munca" pentru a putea concura cu orange si vodafone!
Sus
Gigli
Vizitator

MesajTrimis: Mar Oct 03, 2006 9:39 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu cred ca vor mai scoate mai mult de 1-2 oferte dinastea super tari, cei de la cosmote. Oricum, se vor lasa si ei la nivelul pietei .... cred ca a fost doar un foc de paie , venirea lor in forta Sad !
Sus
catas

Data înscrierii: 27/Sep/2006
Locație: craiova

MesajTrimis: Mar Oct 03, 2006 3:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu va ajunge niciodata cosmote precum ceilalti. In primu rand e vb de semnal. La tara nu prea cred sa aibe cineva semnal pe cosmote. De asemenea ei au oferte doar pentru cei care sunt in retea. IN rest daca suni in alta retea e jale. NU cred ca se vor impune atata timp cat abonamentele sunt net mult mai slabe decat ale celorlalti operatori
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii generale Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template