Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Cu ce scop au scos cartelele cu 2000 de minute?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii generale
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Vizitator

MesajTrimis: Joi Sep 28, 2006 9:47 am    Titlul subiectului: Cu ce scop au scos cartelele cu 2000 de minute? Răspunde cu citat (quote)

Le-au scos pentru a oferii oamenilor o oferta mai buna,sau pentru a se lansa in forta pe piata?Pentru ca de atunci nu mi se pare sa fi mai avut vreo oferta interesanta... Question
Sus
SunnY
Vizitator

MesajTrimis: Joi Sep 28, 2006 1:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai cum cu ce scop ?!?!?!?!!!!!!!!!!!! CLAR, au intrat pe piata si trebuiau sa intre in forta, sa li se faca simtita prezenta, sa auda "lumea" de ei. Cat succesc crezi ca aveau, daca veneau cu oferte ge norange ..sau vodafone ?!??? Nu i-ar fi bagat nimeni in seama ! Si totusi cu cate oferte tari au avut ... to sunt in urma!
Sus
mariusik

Data înscrierii: 29/Sep/2006
Locație: Oradea

MesajTrimis: Vin Sep 29, 2006 8:32 am    Titlul subiectului: Alta oferta a mai fost????? Răspunde cu citat (quote)

Pai sunt in urma, desi au lansat oferta ca sa ii spulbere pe ceilalti pentru ca au scos-o pe aia si atat,intotdeauna trebuie sa vii cu oferte noi,si reclame pe masura!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
radhoo

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Vin Sep 29, 2006 8:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tot nu au facut nimik...
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Vin Sep 29, 2006 5:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oferte extravagante nu pot face in fiecare luna..... ar da faliment in ritmul asta...
Cartela cu 2000 de minute a fost o manevra de marketing destul de ingenioasa....
Au dat 2000 de min la cartela cand aveau mult mai mult de castigat daca le dadeau la ab...nu ?
Numai ca pe cartela respectiva este o mica steluta ratacita intr-un colt care spune ca " Operatorul isi rezerva dreptul de a anula oferta fara un anunt prealabil".
Ei.... faza asta nu o puteau face la ab pt ca se semna un contract si nu puteau taia oferta cand vroiau ei.
Asa ca fericiti posesori ai cartelelor 2000.... puteti sa va asteptati in orice clipa sa ramaneti fara ele Wink
Sus
Goro

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Iasi

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 8:17 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Au scos si ei atunci. dar nu cred ca ar mai face acelasi lucru...Mai bine faceau un abonament care sa atraga mai mult...
Sus
catas

Data înscrierii: 27/Sep/2006
Locație: craiova

MesajTrimis: Mar Oct 03, 2006 3:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mai bine ofereau 500 de minute in retea
sau 300 sau 200 si mai ofereau si vreo 20-30 nationale. Ce draq vb in 2000 de minute. E si pacat de telefon, ii distrugi bateria.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii generale Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template