Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
X480

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Samsung
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Za_Star

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Pitesti

MesajTrimis: Vin Dec 16, 2005 10:21 am    Titlul subiectului: X480 Răspunde cu citat (quote)

Ash dori sa iau unu....cateva pareri care sa ma ajute sa ma decid?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
The One
Vizitator

MesajTrimis: Vin Dec 16, 2005 10:57 am    Titlul subiectului: Re: X480 Răspunde cu citat (quote)

Sincer e simpatic asa......dak vrei tel cu clapeta, si fara alte prostii e chiar cea mai buna alegere
Sus
UserQL

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Lun Dec 19, 2005 11:29 am    Titlul subiectului: Re: X480 Răspunde cu citat (quote)

Dak mai iei in considerare si pretu chiar e super oferta.....parerea mea:d
Sus
Angel24

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 2:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu zic ca e naspaa. de ce? pentru ca nu are ecran exterior si pentru ca nu are nici camera. Ce faci cu 65k culori far camera ??? macar radio sa fi avut, sa aiba si el o functie folositoare.
Sus
Lighter

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 2:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pana la urma dak punem faptu ca e samsung si ca costa atat.......eu zic ca merita Very Happy
Sus
Angel24

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 8:48 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da mah, merita la pretu asta un samsung, dar cumperi mai mult sigla, ca in reste dotari ... NADA ! si nu prea ar fi wise sa il iei !
Sus
Za_Star

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Pitesti

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 2:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Parerile sunt impartite intotdeauna.....oricum multumesc mult pt ajutor...
Sus
TakeThat

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 8:45 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu iubesc telu' asta ! Daca nu l-ai luat inca, cumpara-l frate ca e betoon !
Sus
joy_of_life

MesajTrimis: Joi Ian 05, 2006 9:15 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu unul ti-as recomanda un X800, e mult mai mistoo, si ca pretz, ca poate asta te intereseaza, nu e cine stie ce scump....! Mai gandeste-te.
Sus
eu
Vizitator

MesajTrimis: Lun Mai 29, 2006 8:48 pm    Titlul subiectului: ii super Răspunde cu citat (quote)

eu ador acest telefon. imi place la nebunie. si este foarte rezistent. va spun pebtru ca il am de vreun an si merge super bine si spre rusinea mea pot sa spun ca nu prea am avut grija de el. dar iti spun e suuper Very Happy [/b]
Sus
ciaraXYZ

MesajTrimis: Mar Iun 06, 2006 9:49 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La cat dai pe tel asta, cu siguranta iti poti lua unul mult mai "dotat" de la alta firma ... da acum daca iti place tie Samsung-ul ... trb ta
Sus
white_horse

MesajTrimis: Mar Aug 15, 2006 11:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ciaraXYZ a scris:
La cat dai pe tel asta, cu siguranta iti poti lua unul mult mai "dotat" de la alta firma ... da acum daca iti place tie Samsung-ul ... trb ta

ceva impotriva samsungurilor ? Wink
Sus
catas

Data înscrierii: 27/Sep/2006
Locație: craiova

MesajTrimis: Lun Oct 02, 2006 11:29 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Poate omu nu vrea cu camera, oricum samsungurile cred ca s telefoane destul de bune
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
M&M

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mie Oct 04, 2006 12:58 pm    Titlul subiectului: Re: X480 Răspunde cu citat (quote)

Za_Star a scris:
Ash dori sa iau unu....cateva pareri care sa ma ajute sa ma decid?

Daca nu ti-ai luat pana acum, ia-ti. E un tel super si oricum samsungurile in general sunt bune. Nu e el "dotat" dar e fiabil si il tine mult bateria, si cred ca pana la urma asta e cel mai important ... daca vrem sa ne rupem in fitze luam altceva ... dar asa pt untel la care vrei sa vb, asta cred ca e ideal Wink !
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Samsung Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template