Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Concursuri Orange

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Orange
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
catas

Data înscrierii: 27/Sep/2006
Locație: craiova

MesajTrimis: Mie Oct 04, 2006 11:31 am    Titlul subiectului: Concursuri Orange Răspunde cu citat (quote)

Participati la concursurile organizate de ei? Eu cred ca cei de la Vodafone au concursuri mai misto
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
kisser}{

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mie Oct 04, 2006 11:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu cred ca pot isa zici ca unii sunt mai tari ... e concurenta, uite de ex eu acum am primit de la Orange un sms cu un concurs nou: "Daca esti microbist, poti castiga bilete la meciul Stelei de la Madrid. Suna la 311 si intra in concurs; acces 0,50 USD (fara TVA), tarif 0,15 USD/min (fara TVA)" !
Si asta e concurs misto, cine nu ar vrea sa se duca la asemenea meci, si la Madrid !!! Dar totusi, mi se pare destul de scump, si sansele de castig sunt ffff mici ! Prin chestia asta, cei de la ORange vor castiga destui $$$ sa isi permita sa dea premiul - biletele (sau biletul) Wink !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
catas

Data înscrierii: 27/Sep/2006
Locație: craiova

MesajTrimis: Mie Oct 04, 2006 4:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai da dar uite astia te taxeaza ca sa paricipi si nici nu se stie daca castigi. VOdafone u da tot bilete la meci de CHampions league si te duci cu hagi si taxa de participare 0 (zero).
NU tin cu cei de la vodafone, eu sunt pe orangem dar ei nu percep taxe pe concursuri. Au avut si concursul in iarna pe site si ultimele promotii le am vazut ca trebuia sa trimiti sms fara cost suplimentar
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Kty

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Lun Oct 09, 2006 8:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai dupa ce ca nu stii (de fapt stii ca nu vei castiga mai si platesti??),pai cei de la vodafone cumpara ei biletul da???,dar cei de la orange cumpara biletul din banii alora care suna, si le mai si ramane...asta-i neseriozitate din partea lor.........Clarrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
None
Vizitator

MesajTrimis: Mar Oct 17, 2006 8:34 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De ce sa fie neseriozitate. E afacere. Adica ei sutn baieti destepti, sunt ffff multi care suan sau dau sms, si cu ocazia asta fac si ei profit is zic ca au dat si nush ce premiu. Cati crezi ca sutn "suparati" din cauza faptului ca platesc pt asta. Cei carora nu le convine, nu suna/sms-eaza. Sau mai sunt si cei care nu sunt atenti si nu stiu ca e cu cost suplimentar. Asta nu e problema Orange, ci al utilizatorilor prosti !
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Orange Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template