Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Un site cu imagini telefoane!!!

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii libere
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
giulia

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 12:42 pm    Titlul subiectului: Un site cu imagini telefoane!!! Răspunde cu citat (quote)

Nu ar fi super un site care sa contina mult mai multe imagini cu telefoane mobile????
tellu

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 12:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca sigur ar avea mult mai multi vizitatori, pt ca in general toti oamenii sunt atrasi mult mai mult de poze decat de stiri si altele....Deci ar atrage mult mai mult.!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
SmokeWD

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Constanta

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 12:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sincer, nu cred ca ar atrage mai multi vizitatori ... Adica sincer eu cand ma uit de un telefon, in primul rand sunt nteresat de caracteristici si dupa ma uit si la detalii de design... Si oricum, in materie de "poze cu telefoane" pe site-ul prodcatorului gasesti tot timpul poze misto, poate la unele chiar si macheta 3D.
Sus
sfinx

MesajTrimis: Lun Oct 02, 2006 8:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dar pana sa ajungi sa te intereseze ce face telu ala, asa ca pe tine, esti atras de aspectul lui care nu ti-l poti imagina dintr-o descriere ci din poza. IL VEZI FRATE!!!!!!!!!
Sus
Xdenon

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Slatina

MesajTrimis: Mar Oct 17, 2006 12:54 pm    Titlul subiectului: Re: Un site cu imagini telefoane!!! Răspunde cu citat (quote)

giulia a scris:
Nu ar fi super un site care sa contina mult mai multe imagini cu telefoane mobile????

google imagini - dai search aici si gasesti o gramada !
Sus
giulia

MesajTrimis: Joi Oct 19, 2006 11:05 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Parerea mea ca pozele alea sunt facute asa sa ai idee, dar daca ar fi niste poze facute mai de aproape si mai multe, dar si niste descrieri ale pieselor si accesoriilor ar fi mult mai bine, cum si niste explicatii ce fac acele functii suplimentare ale noilor telefoane, vanzarile ar creste dar si acel site ar avea ceva vizitatori!!!"parerea mea"
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii libere Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template