Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Nou de la Moto - alb/negru fara MP3

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Motorola
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
ARKAN

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Joi Sep 28, 2006 8:53 am    Titlul subiectului: Nou de la Moto - alb/negru fara MP3 Răspunde cu citat (quote)

Am citit intr-o stire despre un nou model ce va fi scos undeva prin primavara de cei de la Motorola dotat cu un ecran alb-negru si nu va avea suport MP3...oare mai e cineva interesat acum, cand toate tel au camere de 2-3 megapixeli, ecrane cu 256k culori si memorie mai mult decat suficienta, player MP3,...de un telefon alb-negru?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vizitator

MesajTrimis: Joi Sep 28, 2006 9:40 am    Titlul subiectului: Re: Nou de la Moto - alb/negru fara MP3 Răspunde cu citat (quote)

Conteaza performanta, sau pretul?Depinde de fiecare nu...unii au telefon sa vorbeasca,si ii intereseaza pretul,altii il iau dupa cum arata,iar unii aleg un telefon dupa cat de performant e..telefoane sunt facute dupa cerintele oamenilor nu???? Smile
Sus
Philip

Data înscrierii: 02/Oct/2006
Locație: Bacau

MesajTrimis: Mar Oct 03, 2006 9:16 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu siguranta vor fii destui interesati de mobilul acela, Motorola FONE, cred ca depre el e vorba. Este foarte bune pe postul de mobil secund ... sa ceva de genu, are o baterie care tine foarte mult si doua antene. Cu siguranta sunt multi care pun pret pe semnal si baterie, lucrurui care creed ca sunt destul de importante dar neglijate in ultimul timp.
Sus
catas

Data înscrierii: 27/Sep/2006
Locație: craiova

MesajTrimis: Mar Oct 03, 2006 2:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt foarte multi pentru care nu conteaza, camera mp3, radio si alte chestii din astea. Oricum sa nu uitam ca telefonul a fost conceput in primul rand pentru a vorbii la el si nu pentru camera, mp3 sau radio
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
jadeLCH

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mie Oct 04, 2006 12:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si cam cand va ajunge telu asta si la noi in tara ?
Sus
superstar

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mie Oct 04, 2006 12:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

FONE asta e ideal pt. Cosmote, pacat ca probabil pana va iesi pe piata, se va termina oferta cu 2000 de minute Sad !
Sus
catas

Data înscrierii: 27/Sep/2006
Locație: craiova

MesajTrimis: Mie Oct 04, 2006 5:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

las ca scoate cosmoteu alta oferta Smile)) cu 500 nationale cum viseaza unii
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Vizitator

MesajTrimis: Lun Oct 09, 2006 7:44 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca oamenii sunt mai interesati de designul unui telefon decat cat de performant e el.....deci vor fi...
Sus
Crazygirl

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm Oct 14, 2006 10:36 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E un telefon destul de interesant. Arata si bine si te si tine bateria la el. Cred ca e perfect pentru excursiile/drumetiile la munte. Micutz, cu semnal bun si baterie rezisteta. In conditiile astea, ca telefon secund, cred ca indeplineste toate conditiile ! Thumbs UP de la mine ! Wink
Sus
^SubSeven^

Data înscrierii: 22/Dec/2005
Locație: Sinaia

MesajTrimis: Mar Oct 17, 2006 9:19 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Un tel ideal pentru cei ce vorbesc mult si sunt "on the move". Pacat ca nu are bluetooth, sa vb la el c handsfree, in rest se potriveste perfect oamenilor de afaceri ce sunt mai tot timpul pe dum.
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Lun Oct 30, 2006 4:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cunosc persoane care au 2 telefoane
unul mai inteligent.. camera ... mai frumos
si unul mai slabut.. care sa il tina bateria.. cat mai mult... ca doar sa fim seriosi.. la un telefon asta ar fi cel mai important lucru
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Motorola Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template