Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
My MobileTV

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sagem
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Jaws

Data înscrierii: 10/Mai/2006

MesajTrimis: Vin Iun 09, 2006 2:08 pm    Titlul subiectului: My MobileTV Răspunde cu citat (quote)

Cum e faza cu telefvizorul pe Tel asta ? Si a aparut la noi p piatza ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Riddick

Data înscrierii: 10/Mai/2006
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mar Iun 13, 2006 8:28 am    Titlul subiectului: Re: My MobileTV Răspunde cu citat (quote)

Jaws a scris:
Cum e faza cu telefvizorul pe Tel asta ? Si a aparut la noi p piatza ?

E prea misto telu' asta, adica in sf un tel performant de la sagem Very Happy ! Nush sigur daca a aparut pe piata, dar sa ai tv pe telefon, e prea bestial.
Sus
white_horse

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mie Iun 14, 2006 12:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt o groaza de tels, care au asa ceva pe ele ... si mult mai misto decat sagem asta, ex: Nokia N92 !
Sus
joy_of_life

MesajTrimis: Joi Iul 20, 2006 8:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

white_horse a scris:
Sunt o groaza de tels, care au asa ceva pe ele ... si mult mai misto decat sagem asta, ex: Nokia N92 !

Lol asta e exemplu de comparatie Smile), iti dai seama ce diferenta de pret o sa fie intre modelul asta de sagem si N92. Pai N92 cred ca o sa fie de 2 ori mai scump.
Sus
Mircea

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Iul 20, 2006 8:12 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sincer, e super klumea teefonu' asta. Dar sunt curios cand va iesi pe piata si ce pret va avea. Dar comparativ cu marcile mari, va avea un pret mult mai mic ca al unui telefon ce "stie" sa faca aceleasi chestii.
Sus
superstar

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 12:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Interesant telefon. Parerea mea, ca va fi, dupa lansare cel mai ieftin mobil cu DVB-H. Mai sunt destule tels cu optiunea asta, dar la preturi exorbitante (exemplu Nokia N Series). Venind de la sagem si avand putine alte dotari, cred ca va fi affordable Very Happy ~!
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Lun Oct 30, 2006 5:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sunt siteuri romanesti
la care te poti uita la Tv
eu stiu la protv si national tv

iti trebe mobil cu 3g si internet

pentru cei interesati sa posteze aici si ma interesez de site Wink
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sagem Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template