Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Sagem my400v

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sagem
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
kr4sus

Data înscrierii: 30/Iul/2006

MesajTrimis: Dum Iul 30, 2006 3:53 pm    Titlul subiectului: Sagem my400v Răspunde cu citat (quote)

se poate vreo cartela de memorie pentru sagem my400v? daca da ,care?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Zeus
Vizitator

MesajTrimis: Lun Iul 31, 2006 8:52 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Modelul asta de sagem, nu suporta card, dar nush cum il ai u, ca nu e pt Europa ... !
Sus
kr4sus

Data înscrierii: 30/Iul/2006

MesajTrimis: Lun Iul 31, 2006 3:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

telefonul poate fi achizitionat de la vodafone in ROMANIA. In manualul telefonului scrie "Daca aveti o cartela de memorie introdusa in telefon, aceasta este considerata ca o memorie suplimentara in catalogul de fisiere Windows Explorer, deci puteti efectua copieri/lipiri."
eu de aici inteleg ca se poate introduce o cartela de memorie, dar nu stiu sigur .
Sus
Virsta

Data înscrierii: 12/Iun/2006

MesajTrimis: Joi Aug 03, 2006 1:04 pm    Titlul subiectului: MY-400v Răspunde cu citat (quote)

Uite un link, catre un site unde am gasit tel asta, dar e in nush ce limba si din cate inteleg eu, nu are card.

http://www.telefonguru.hu/keszulekek/keszulek-guru_sagem_MY-400v.asp

Memória - MB 8
Memória bõvíthetõség - Nincs

Ma gandesc ca 8MB e memoria interna si "bõvíthetõség" - suplimantara.

Dar tu nu te poti uita la el (tel) daca are loc pentru "introdus" card? Sau intreaba la vodafone, de unde zici tu ca se gaseste Wink !
Astept un raspns.
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Lun Oct 30, 2006 5:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sagem my400vAcest telefon este distribuit EXCLUSIV în rețeaua de magazine și dealeri Vodafone.

Triband GSM 900/1800/1900, Baterie: Li-Ion, 850 mAh, Ecran cu 65k culori ;
Camera video VGA, 4X zoom digital, MP3player, Java, difuzor, E-mail, USB, Infrarosu
http://www.vodafone.ro/personal/telefoane-si-accesorii/sagem-my400v.html
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Sagem Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template