Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
M800

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Mitsubishi
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
beer_belly

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 12:20 pm    Titlul subiectului: M800 Răspunde cu citat (quote)

O idee bestiala au avut cei de la mitshubishi cu mob asta. Chestia aia cu "ecranul" extern alcatuit din beculetze Very Happy! Si destul de destept telu', parerea mea. Merita pretzul ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
kisser}{

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 12:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Frumos, destept si cu display superb. Isi merita fiecare banutz.
Sus
FrankTheTank

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 12:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Beeton, nu am mai vazut pana acum un tel cu tipul asta de "display" estern Smile. Ingenios.
Sus
TakeThat

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 12:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mah, voi sunteti nebuni ? Eu cred ca tel asta e cea mai mare prostie! Pe bune. Le 256K display, camera de 1.3 MP care mai si filmeaza, sa nu ai memorie interna decta 1.3MP si sa NU ai card slot ! Cu tel asta, cei de la mitshubishi ar trebui sa isi ceara scuze si mai faca un model "i" cu slot sau memorie mai mare.
Sus
Aqvilla

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 10:16 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

TakeThat a scris:
Mah, voi sunteti nebuni ? Eu cred ca tel asta e cea mai mare prostie! Pe bune. Le 256K display, camera de 1.3 MP care mai si filmeaza, sa nu ai memorie interna decta 1.3MP si sa NU ai card slot ! Cu tel asta, cei de la mitshubishi ar trebui sa isi ceara scuze si mai faca un model "i" cu slot sau memorie mai mare.

Iaute de ce iti era tzie, ca nu ai memorie destula Laughing . Taci man, ca e prea super telu' ! Si design si caracteristici ... le are pe toate.
Sus
oNeGuY

Data înscrierii: 29/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Dec 29, 2005 2:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai si memoria interna cat e?
Sus
ciaraXYZ

MesajTrimis: Vin Dec 30, 2005 1:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

oNeGuY a scris:
Pai si memoria interna cat e?

Foarte mica, asta e problema lui, 1.5mb si nici posibilitate sa bagi card nu are. Asa ca, nu prea cred ca se merita, asteptati pana scot astia o varianta 'i' si ii baga mai multa memorie sau slot de card.
Sus
sugar-babe

MesajTrimis: Mar Feb 28, 2006 10:47 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mey, sincera sa fie, memoria nu prea conteza, ideea e sa fie el asa de efect, design mito mic ... asta e beleaua Wink!
Sus
^sin-te^

MesajTrimis: Mar Feb 28, 2006 11:17 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu sunt deacord cu sugar-babe. Telu e sa vb in principal si sa arate beton, dupa aia vin si functiile, daca vrei ceva tare, iti iei o camera video digitala sau un aparat foto digital .... nu?
Sus
0describer0

MesajTrimis: Sâm Apr 15, 2006 9:51 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Wink YaP !
Sus
^sin-te^

MesajTrimis: Mar Iun 20, 2006 12:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

alt tel, de la orice alt producator, care sa semene cu asta (la beculetele alea de pe fata) exista ?
Sus
Kmikze

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Arad

MesajTrimis: Mar Iul 18, 2006 8:07 am    Titlul subiectului: Re: M800 Răspunde cu citat (quote)

beer_belly a scris:
O idee bestiala au avut cei de la mitshubishi cu mob asta. Chestia aia cu "ecranul" extern alcatuit din beculetze Very Happy! Si destul de destept telu', parerea mea. Merita pretzul ?

Apropo de modelul asta, mie mi s-ar parea interesant sa dezvolte putin mai mult ideea de design a telului, sa vedem un M850, sau M900 .... ceva, mai "dotat" dar tot asa cu tipul asta de design cu beculete. N-am dreptate ? Very Happy
Sus
SkyHI

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Lun Oct 23, 2006 11:50 am    Titlul subiectului: Re: M800 Răspunde cu citat (quote)

beer_belly a scris:

Prea tare telu, e super misto. In poze nu e cine stie ce, dar live e genial ! tot respectu' pt. Mitsubishi.
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Lun Oct 30, 2006 5:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

TARE FRUMOS
I LA-S CUMPARA LA PRIETENA MEA..DA CA AS STI CA NU MA INSEALA
ADICA .. NICIODATA Confused
Retea GSM 900 / GSM 1800
Operatori Telefon compatibil cu Vodafone Orange Cosmote
Introdus in 2004
Marimea telefonului
Dimensiune 88 x 45 x 22 mm
Greutate
Informatii despre ecran
Tip TFT, 256K culori
Marime 176 x 220 pixeli
Altele - Ecran extern cu lumina care clipeste
- Imagini descarcabile
Facilitati optionale
Melodii Melodii polifonice ( 64 de canale )
Vibratii In telefon
Capacitate de stocare
Numere in telefon 500, apelare cu fotografii
Apeluri efectuate 10
Apeluri primite 10
Apeluri ratate 10
Detalii despre transferul de date
Transfer date GPRS
Infrarosu
Diverse facilitati
Mesagerie SMS, MMS, Email, Mesagerie rapida
Jocuri
Culori Alb si negru
Ceas
Alarma
Altele - Camera foto/video 1.3 MPx, 1280x960 pixeli
- WAP 2.0
- Java MIDP 2.0
- Player MP3
- T9
- Calendar
- Album imagini
- Editare fotografii
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Mitsubishi Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template