Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Conferinte !

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Servicii
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
2zero_zero2

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mie Apr 05, 2006 8:08 am    Titlul subiectului: Conferinte ! Răspunde cu citat (quote)

Am si eu o nedumerire, la fel ca la pust-to-talk. Daca eu fac conferintza si sun 5 persoane, deci suntem 6, cine plateste? Platesc eu care am sunat pe toata lumea ? sau fiecare in parte ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Hook

Data înscrierii: 05/Apr/2006
Locație: Bacau

MesajTrimis: Lun Apr 10, 2006 8:20 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Word... Very Happy...anyone????
Sus
beer_belly

MesajTrimis: Joi Apr 20, 2006 8:21 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Plateste fiecare in parte, cum sa platesti tu pt. fiecare Wink, daca accepta sa intre in conferinta, plateste.
Sus
Hook

Data înscrierii: 05/Apr/2006
Locație: Bacau

MesajTrimis: Joi Apr 20, 2006 8:23 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

beer_belly a scris:
Plateste fiecare in parte, cum sa platesti tu pt. fiecare Wink, daca accepta sa intre in conferinta, plateste.

Si totusi am o nedumerire, daca tu ma suni p mine, si pe tine te suna altcineva, si faceti voi conferinta, eu d c sa platesc ??????
Sus
Danutza
Moderator

Data înscrierii: 12/Iun/2006

MesajTrimis: Mar Iun 13, 2006 8:30 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

beer_belly a scris:
Si totusi am o nedumerire, daca tu ma suni p mine, si pe tine te suna altcineva, si faceti voi conferinta, eu d c sa platesc ??????

Chiar asa, buna intrebare !
Sus
Sk8erBoy

MesajTrimis: Joi Aug 31, 2006 12:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hook a scris:
beer_belly a scris:

Sincer ala care e in postura ta, cred ca nu plateste, platesc doar aia care suna ei sa intre in conferinta, nu si aia care sunt sunati ...
Sk8erBoy

MesajTrimis: Joi Aug 31, 2006 12:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

.... PS: parerea mea Wink
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Lun Oct 30, 2006 5:59 pm    Titlul subiectului: Re: Conferinte ! Răspunde cu citat (quote)

2zero_zero2 a scris:
Am si eu o nedumerire, la fel ca la pust-to-talk. Daca eu fac conferintza si sun 5 persoane, deci suntem 6, cine plateste? Platesc eu care am sunat pe toata lumea ? sau fiecare in parte ?

LA SERVICIUL COSMOTE AM INTLES CA CEL CARE FACE CONFERINTA EL PLATESTE Smile
ORICUM SUNT O GALEATA DE MINUTE :d
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Servicii Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template