Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Pantech !

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Alti producatori
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
M@triX

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Feb 23, 2006 2:46 pm    Titlul subiectului: Pantech ! Răspunde cu citat (quote)

Salu'. Ati auzit de firma asta ? Pantech !? Am vazut pe site aici un model misto, zici ca e aparat de fotografiat digital, Pantech PG 6100! La noi in Romania se gasesc ? A vazut cineva ?
crazy4u

MesajTrimis: Mar Feb 28, 2006 10:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sal, am vazut si eu pe nat modelul ala .... arata beton, dar sigurrr la noi in tara nu exisa firma asta Sad . oricum, cred ca ar fi fost destul de scump. Keep looking 4 altele. Laughing
shutzu007

MesajTrimis: Mar Iun 06, 2006 10:32 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Super misto modelul asta, da sincer, nu am auzit ca pantech sa fie si in Romania. Sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
M@triX

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 8:24 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dar tot e tare si vreau modelul ala...daca aude cineva unde pot si eu gasiii.... Very Happy
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 9:12 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O sa ajunga in curand si la noi....
Deja modele de Panatech au inceput sa apara prin Connect si se vb din ce in ce mai mult despre ele.... e doar o chestiune de timp pana un importator face un contract cu ei.
Daca a aparut pe piata romaneasca VK, care e o firma mult mai obscura, o sa apara si astea.... asa ca nu dispera.... curaj Laughing
Sus
laurentiu

Data înscrierii: 28/Sep/2006
Locație: pitesti

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 9:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De ce in Romania apar toate ultimile....
Sus
catas

Data înscrierii: 27/Sep/2006
Locație: craiova

MesajTrimis: Mie Oct 04, 2006 5:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pentru ca totu in romania vine ultima data, intai in tarile civilizate, si apoi vin si pe la noi. Suntem o tara saraca. Daca ar veni de prima data la noi putini si ar putea permite sa le cumpere
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Lun Oct 30, 2006 8:40 pm    Titlul subiectului: Re: Pantech ! Răspunde cu citat (quote)

M@triX a scris:
Salu'. Ati auzit de firma asta ? Pantech !? Am vazut pe site aici un model misto, zici ca e aparat de fotografiat digital, Pantech PG 6100! La noi in Romania se gasesc ? A vazut cineva ?

nu stiu ce aparat zici dar eu am gasit ceva gsm-uri
intra aici pe site:
http://telefoane.buy.ro/pantech/filter.html

Pantech PG3500>>Descriere
Mobil cu tastatura din aluminiu si dotare de nivel mediu realizat in stilul clasic.
Doreste cumva cineva sa se pozitioneze intre Samsung si Motorola? Chiar daca deviza Pantech suna: "It's different", uneori modelele par cunoscute. De pilda, la introducerea unui nou contact in agenda, procedeul seamana suspect de mult cu cel folosit de mobilele Samsung. Iar tastatura plata, acoperita cu aluminiu, si designul tip clapeta, foarte subtire si totusi clasic, aminteste de modelele Motorola. Prin toate acestea, modelul coreean seamana cu alte modele de marca, dar se pare ca a imprumutat de la acestea doar ceea ce era pozitiv. Structurile confuze ale meniului - slabiciunea modelelor Motorala - lipsesc aici, din fericire.

Din punct de vedere al dotarii, Pantech PG3500 nu se deosebeste cu nimic de modelele concurente din acelasi segment de pret. Camera foto de 1,3 megapixeli, un player MP3 si o memorie integrata de 19 MB, care poate fi extinsa printr-un card TransFlash. Acesta va trebui insa achizitionat separat de client.

Meniul are anumite puncte care sunt inteligent realizate. In calendar pot fi configurate pentru anumite date diferite sonerii pentru memorare. Numeroase campuri, precum si grupuri si fotografii pentru apeluri, permit un management efectiv al contactelor. In pachet sunt livrate suplimentar softul necesar sincronizarii datelor cu un PC, un cablu de date USB si o pereche de casti stereo.
Sus
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 9:33 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E cam mare modelul dar are camera de 2, deci e cam bunicel...nu stiu celalalte functii wsi tot ce are pe el, dar cred ca cineva care a mai avut de la aceast afirma iti poate spune cu exactitate!!!
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Alti producatori Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template