Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Handsfree

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Accesorii
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Over

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Dec 15, 2005 3:29 pm    Titlul subiectului: Handsfree Răspunde cu citat (quote)

Am inteles ca exista handsfree-uri cu radio incorporat....sunt bune? merita luat.......
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Spyke

Data înscrierii: 16/Dec/2005

MesajTrimis: Vin Dec 16, 2005 8:51 am    Titlul subiectului: Re: Handsfree Răspunde cu citat (quote)

Da ... exista e o chestie destul de cool, insa numai in cazul in care stii ca folosesti radioul doar ca sa nu te plictisesti, nu te astepta la o calitate prea buna, pana la urma e mai mic decat o bricheta, asa ca...e o optiune buna:D
Sus
Virus

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 2:53 pm    Titlul subiectului: Re: Handsfree Răspunde cu citat (quote)

Yep .....este handsfree cu radio si e o chestie super tare Very Happy
Sus
0describer0

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Dec 27, 2005 1:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Handsfree astea cu radio, exista pentru fiecare marca de telefon sau sunt doar pentru Nokia si Samsung ?
Sus
superstar

MesajTrimis: Sâm Apr 15, 2006 9:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Question Question Question Pentru Siemens-uri, exista handsfree-uri cu radio ? Question Question Question
Sus
Utilzu
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Apr 15, 2006 1:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da?...interesant...nu stiam ca exista sa ceva....
Sus
SeaShell

MesajTrimis: Joi Apr 27, 2006 10:06 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu am vazut doar pt Nokia si Samsung, nu cred ca mai e asa ceva si pt alte marci ....
Sus
Sammy

Data înscrierii: 21/Dec/2005

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 12:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La cum scot astia in fiecare zi altceva nou, deci s-ar putea in curand sa gasesti si pt siemens, eu stiam ca era doar pentru samsung si Nokia.
Sus
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 9:41 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca gasesti pentru telefonul pe care il vrei tu e chiar folositor!!
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Accesorii Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template