Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
EXISTA un mobil cu computer?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Orice altceva legat de telefonul mobil
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
tellu

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Joi Sep 28, 2006 10:39 am    Titlul subiectului: EXISTA un mobil cu computer? Răspunde cu citat (quote)

Nu sunt foarte bine informat de telefoane,dar mi se par "tari"subiectele de aici si as dori sa aflu daca exista vreun telefon care sa aiba un fel de computer,sau se poate spune ca telefonul poate fi considerat un fel de mini pc????
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
superstar

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Sep 28, 2006 1:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tu cred ca te raferi la SmartPhone-uri.
Sus
mariusik

Data înscrierii: 29/Sep/2006
Locație: Oradea

MesajTrimis: Vin Sep 29, 2006 8:21 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tu la ce te referi daca sunt smartphone?sau daca au incorporat calculator cu filme si restul ?
Sus
sugar-babe

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 12:42 pm    Titlul subiectului: Re: EXISTA un mobil cu computer? Răspunde cu citat (quote)

tellu a scris:
Nu sunt foarte bine informat de telefoane,dar mi se par "tari"subiectele de aici si as dori sa aflu daca exista vreun telefon care sa aiba un fel de computer,sau se poate spune ca telefonul poate fi considerat un fel de mini pc????

Sal, da exista,am vazut eu la un amic. Puteai sa vezi file si sa joci jocuri de pc pe el, ce e drept erau cam vechi joculetzele si mi-a zis ca telu avea memorie unui pentium 3 .. sau ceva de genu ...! Oricum asa e misto ca mini calculator, dar ca telefon nu mi-ar placea, e prea MAREEEE !Very Happy
Sus
tellu

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 12:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si cum se numeste acel telefon? As vrea si eu unul?
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Mar Oct 31, 2006 10:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

tellu a scris:
Si cum se numeste acel telefon? As vrea si eu unul?

cauta telefoane cu symbian
daca ai card de memorie in el.. iti poti pune filme. jocuri.. fisiere..drivere
anivirus...
trebe ceva cunostinte in domeniu cei drept Wink
Sus
tellu

MesajTrimis: Mie Noi 01, 2006 9:24 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dar am inteles ca astea symbian sunt cam proaste de ce???
Sus
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 10:16 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Parerea mea e ca telefonul trebuie sa fie tefon computerul sa fie computer nu trebuie amestecate asa!!!Fiecare are rolul lui! Exclamation
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Orice altceva legat de telefonul mobil Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template