Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Sunt destui reprezentanti ai telefoniei mobile????

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii libere
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Dealeri sunt:
Foarte putini
12%
 12%  [ 1 ]
Cat trebuie
75%
 75%  [ 6 ]
Foarte multi
12%
 12%  [ 1 ]
Voturi totale : 8

Autor Mesaj
Stalkon

Data înscrierii: 02/Oct/2006
Locație: Campulung

MesajTrimis: Lun Oct 02, 2006 9:29 am    Titlul subiectului: Sunt destui reprezentanti ai telefoniei mobile???? Răspunde cu citat (quote)

Nu inteleg de ce atunci cand vrei sa gasesti un dealer vodafone,orange,zapp,cosmote, nu dai de niciunul, iar cand nu te intereseaza sunt din 2 in 2 pasi?Credeti ca sunt multi
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Lun Oct 02, 2006 5:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt mult prea multi Twisted Evil

Ar trebui sa fie 1 singur magazin cu telefoane in fiecare oras Laughing
Sus
SeaShell

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mar Oct 03, 2006 7:44 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hi hi, lol, cum sa fie doar 1 in fiecare orash. Lasa T3O, ca asa e perfect, poate daca se mai fac cateva e si mai bine ...! E bine din punct de vedere al concurentei. Fiecare vine cu oferta proprie .... preturi speciale. E mult mai bine asa !!!
Sus
catas

Data înscrierii: 27/Sep/2006
Locație: craiova

MesajTrimis: Mar Oct 03, 2006 3:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sa fie unu singur in orase mari timisoara, constanta, craiva ... si te trimit sa ti faci un abon in perioada sarbatorilor , sa vad reusesti sa ti faci? Te pun la coada pe 20 decembrie si fac pariu ca pana pe 10 ianuarie nu ti vine randu
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
kisser}{

MesajTrimis: Mie Oct 04, 2006 12:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

catas a scris:
sa fie unu singur in orase mari timisoara, constanta, craiva ... si te trimit sa ti faci un abon in perioada sarbatorilor , sa vad reusesti sa ti faci? Te pun la coada pe 20 decembrie si fac pariu ca pana pe 10 ianuarie nu ti vine randu

Asta cam asa e, parerea mea, the more the better Razz !
Sus
dyablo

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Lun Oct 09, 2006 7:39 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu cat mai multe oferte cu atat mai bine
Sus
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Lun Oct 09, 2006 4:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ei na.....
Repede imi sariti toti in cap Razz
Mie mi-ar conveni sa fie cat mai putini dealeri si implicit mai putini vanzatori atehnici pe care sa trebuiasca sa-i instruiesc prin telefon cum sa-si convinga clientii Laughing
Am si eu dreptul sa visez.... nu? Rolling Eyes
^SubSeven^

Data înscrierii: 22/Dec/2005
Locație: Sinaia

MesajTrimis: Mar Oct 17, 2006 9:33 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vise tata vise Smile)! Oricum, eu cred ca deocamdata, sunt destui reprezentanti - dealeri, parteneri, sedii centrale etc. Oricum in orasele mari pot zice ca piata este suprasaturata ....! De lucru e in mediul rural si in oraselele mici.
winner

Data înscrierii: 24/Oct/2006
Locație: pitesti

MesajTrimis: Lun Oct 30, 2006 12:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Parerea mea e ca ar fi mai bine sa fie mai putini, dar mai eficienti decat multi si sa nu faca nimik, dar problema e ca acum nu sunt nici prea multi si nici prea eficienti...
Sus
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 10:20 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Intotdeauna cand cauti ceva nu gasesti, problema e ca nu toti fac acelasi lucru unii pot altii nu???e cam aiurea dar asa se intampla!!!
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii libere Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template