Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Pt motorola V360

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Conectivitate
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Silvester

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Pitesti

MesajTrimis: Vin Apr 07, 2006 2:29 pm    Titlul subiectului: Pt motorola V360 Răspunde cu citat (quote)

Vreau si eu un cablu de date pentru Motorola V360...am inteles ca merge orice cablu miniUSB-USB, cum sunt cele pentru aparatele de fotografiat digitale.....chiar asa e?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Fantezie
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Apr 08, 2006 4:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sal. Da asa e , merge orice cablu de la aparate foto, ca telu are mufa miniUSB. e super ieftin un cablu, 1-2 sute de mii ....
Sus
Hook

Data înscrierii: 05/Apr/2006
Locație: Bacau

MesajTrimis: Lun Apr 10, 2006 8:12 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da un calblu din ala miniUSB e bun, telu nu are nevoie de drivere....e super ok.....
Cablul e 150k...mi-am luat eu sapt trecuta
Sus
MotoR
Vizitator

MesajTrimis: Mar Apr 11, 2006 4:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Super tare...merge fara driver...poti folosi telu si pe post de flash....e si ieftin...cea mai tare alegere Wink
Sus
James

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Locație: Hunedoara

MesajTrimis: Vin Apr 14, 2006 9:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da....e cablu standard miniUSB cu USB...mi-am luat eu ... nu e cine sstie ce si merge ok
Sus
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Vin Noi 10, 2006 2:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La germanos si la vodafone gasesti intotdeauna numai ca e o mica problema...pretul difera!!!!!
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 1:04 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Afrodita a scris:
Mi-am cumparat un Motorola V360 de la Vodafone...Am intrebat-o pe vanzatoare de cablu de date,mi-a spus k are cablu dar fara cd cu driver.De unde fac rost de driver? Am inteles k cu un cablu mini-USB nu mai trebuie driver...De unde i-au (cumpar)un cablu mini-USB?Germonos,Vodafone au?Very HappyVery HappyVery Happy

nu am prea inteles .. deic ai cablul si nu ai soft sau vrei sa iti cumperi un cablu usb.
Daca vrei sa iti cumperi ti-as recomanda mai bun un adaptor bluetooth care are o transmisie mult mai buna Wink
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 8:47 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Incearca pe al vodafone e cel mai bine!!!
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 10:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
Incearca pe al vodafone e cel mai bine!!!

Am observat ca la cosmote sunt mai ieftine mai toate produsele!Cel mai bine da o plimabare prin oras si testeaza cate-va magazine Wink
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 10:20 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stiu ca au si cei de al vodafone, dar nu stiu daca gasesti pentru orice telefon!!!
Sus
DanNokia

MesajTrimis: Lun Noi 13, 2006 2:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
Stiu ca au si cei de al vodafone, dar nu stiu daca gasesti pentru orice telefon!!!

aici vorbesti in numele intregii tari sa de un anumit oras?
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Conectivitate Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template