Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Consignatii cu telefoane!!

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii generale
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Forbs

Data înscrierii: 19/Oct/2006

MesajTrimis: Joi Noi 02, 2006 10:21 am    Titlul subiectului: Consignatii cu telefoane!! Răspunde cu citat (quote)

Cum este cu consignatiile atea???Trebuie sa dai telefonul la un pret, si ei il vand la un pret mai mare si dupa iti dau banii...sau ti-i dau inainte???
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 10:09 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca este convenabil pentru ei si este un telefon destul de cautat ti-l iai, dar nu te astepta sa iti dea cat ai putea sa iei tu daca l-ai vinde singur...trebuie sa le iasa destul si lor!!!
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 11:37 am    Titlul subiectului: Re: Consignatii cu telefoane!! Răspunde cu citat (quote)

Forbs a scris:
Cum este cu consignatiile atea???Trebuie sa dai telefonul la un pret, si ei il vand la un pret mai mare si dupa iti dau banii...sau ti-i dau inainte???

Depinde de magazin
dar nu te-as sfatui.
Cel mai bine dute si vezi despre ce e vorba.. conteaza si telefonul. cat de nou e
ei ti-l evalueaza la un pret.
Dar mic in comparatie cu pretul din magazin cam 50-70 % daca e aproape nou
daca e mai vechi atat modelul cat si gradul de uzura
mici sanse sa il vinzi la acele magazine
asteptam un raspuns Wink
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 11:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da ai dreptate tu, nu e convenabil...
Sus
smoke

Data înscrierii: 29/Sep/2006

MesajTrimis: Sâm Noi 11, 2006 11:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu l-as arunca decat sa le dau alora un telefon la jumatate sau la sfert de pret!!!!SINCER!!!
Sus
Kosty

Data înscrierii: 30/Sep/2006
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mar Noi 14, 2006 10:36 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Gasesti multe telefoane dragute, dar nu stiu cata incredere sa ai in ei,Chiar dau garantie??
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Mar Noi 14, 2006 3:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Kosty a scris:
Gasesti multe telefoane dragute, dar nu stiu cata incredere sa ai in ei,Chiar dau garantie??

Da
si daca nu se da garantie cel putin 6 luni de zile iti recomand sa nu cumperi telefonul chit ca ti se ofera la un pret mai mic
se strica si apoi....
mai bine deloc sau nou Wink
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Mie Noi 15, 2006 8:52 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai daca nu ofera garantie cred ca te tzapesc clarrrrr!!Si nu are rost sa te risti!!
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii generale Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template