Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Sharp Ferrari !

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Vodafone
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Shmecheru'

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 9:31 am    Titlul subiectului: Sharp Ferrari ! Răspunde cu citat (quote)

Mai e o zi pana la tragerea la sorti cu tels Ferrari ! Cine castiga un tel dinala sa post aici si sa ne zica si noua cum e telu' !!!
XSpeed

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 3:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sper sa fiu eu unul din cei care posteaza aici, de maine incolo. Dar oricum, daca nu sunt, chiar vreau sa aud parerile celorlalti.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
TakeThat

MesajTrimis: Joi Ian 05, 2006 10:06 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

A castigat cineva? Sau nu s-a tras inca? La ce ora se anunta?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Shmecheru'

MesajTrimis: Vin Ian 06, 2006 5:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ba chiar nu a castigat nimeni? Astia creca ne-au tras in piept. Laughing
XXL
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Ian 07, 2006 2:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aha...creca....nici eu nu am auzit pe nimeni sa fi castigat.... Laughing
Sus
sorin29
Vizitator

MesajTrimis: Mie Noi 15, 2006 1:09 pm    Titlul subiectului: Eu am castigat unul la Arad Răspunde cu citat (quote)

Laughing Am castigat un sharp ferrari la abonament la arad,dar nu are meniu in romana
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Vodafone Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template