Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Sharp GX17

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Alti producatori
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Dum Noi 19, 2006 9:28 am    Titlul subiectului: Sharp GX17 Răspunde cu citat (quote)

Triband GSM 900/1800/1900, Baterie: Li-Ion, 780 mAh, Ecran LCD cu 120x160 pixeli, Camera video VGA, 4x zoom digital, E-mail, JAVA, Difuzor, USB, Infrarosu, Bluetooth
pret 39$ la abonament

nu stiu daca exista la noi in tara telefon care sa aiba bluetooth la 39 de $ la abonament
daca stiti da-ti voi exemple
din cate sharpuri am vazut toate ma-u uimit la claritatea imaginii
are cineva modelul acesta s-au l-a vazut? :wink
:
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
smoke

Data înscrierii: 29/Sep/2006

MesajTrimis: Lun Noi 20, 2006 6:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu am vazut un astfel de model, dar sunt si la noi telefoane undeva pe la 2 milioane cu 3G, dar nu imi vine acum modelul! Nu stiu cum arata modelul,,,,
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Lun Noi 20, 2006 11:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

smoke a scris:
Nu am vazut un astfel de model, dar sunt si la noi telefoane undeva pe la 2 milioane cu 3G, dar nu imi vine acum modelul! Nu stiu cum arata modelul,,,,

sunt ceva mai scump de 2 mil. dar sunt pe abonament 3G platesti telefonul inca o data in 3 luni Wink
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Alti producatori Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template