Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Soft Cablu de date !

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Conectivitate
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Jaws

Data înscrierii: 10/Mai/2006

MesajTrimis: Joi Iun 08, 2006 11:57 am    Titlul subiectului: Soft Cablu de date ! Răspunde cu citat (quote)

Am un motorola, am si cablu de date la el, dar nu mai am cd-ul. Si am luat o gramada de programe, sa il pot conecta la calc, dar nici unul, nu il vede ca ar fi conectat la calc. Ce pot sa fac ? help pls !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Weed

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Iun 09, 2006 8:05 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vezi ca e belea mare de tot, cu modelul asta. Trebuie instalat el, in calculator, prima data, ca modem. Dupa care vii cu programul de comunicare inre el si tel. Eu m-am chinuit 2-3 ore sa reusesc la al meu, cu prog original. Apropo, al meu e E1000 si faza asta e valabila doar la tels care se conecteaza prin mufa dinaia, lata, cu milti pini, nu prin miniUSB.
Gobler

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Tg.Jiu

MesajTrimis: Sâm Iun 17, 2006 8:20 am    Titlul subiectului: Re: Soft Cablu de date ! Răspunde cu citat (quote)

Jaws a scris:
Am un motorola, am si cablu de date la el, dar nu mai am cd-ul. Si am luat o gramada de programe, sa il pot conecta la calc, dar nici unul, nu il vede ca ar fi conectat la calc. Ce pot sa fac ? help pls !

Ce moto ai ?
Sus
Kmikze

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Arad

MesajTrimis: Vin Iun 23, 2006 9:42 am    Titlul subiectului: Re: Soft Cablu de date ! Răspunde cu citat (quote)

Jaws a scris:

Chinuie-te un pic si o sa reusesti, daca ai driver si programul e compatibil cu telu'.
Sus
Sk8erBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Lun Aug 07, 2006 12:23 pm    Titlul subiectului: Re: Soft Cablu de date ! Răspunde cu citat (quote)

Jaws a scris:

Sal man, vezi ca am gasit eu un prog. ce merge pe o groaza de motos si e super cool P2K tools/ P2K commander ! si mai exista unu si mai destept, ceva cu flex editor .... norok
Aqvilla

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 12:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sal. Am un prieten care are un E1000 si a incercat programele astea cu P2K si nu ii merg. Adica ii detecteaza telefonul, dar cand incearca sa intre in el, sau sa citeasca continutul, se blocheaza sau dau erori. Care credeti ca e problema ?
Sus
tellu

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 12:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai normal ar fi ca atunci cand ai acest cd al telefonului sa instalezi programele necesare si dupa sa mearga, asa ar trebui sa mearga intotdeauna.Si si merge pentru ca am eu cd si am si Motorola E 1000 si mi se pare destul de bun telu!
Sus
cristian_17

Data înscrierii: 09/Dec/2006

MesajTrimis: Sâm Dec 09, 2006 11:33 am    Titlul subiectului: Re: Soft Cablu de date ! Răspunde cu citat (quote)

[/quote]Sal man, vezi ca am gasit eu un prog. ce merge pe o groaza de motos si e super cool P2K tools/ P2K commander ! si mai exista unu si mai destept, ceva cu flex editor .... norok[/quote]
auzi mah dami si mie id tau de mess ca sa vb cxa vreau sa te intreb ceva
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Sâm Dec 09, 2006 1:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Fii mai explicit ca nu se intelege cine vrei sa iti dea id de mess!
Sus
cristian_17

Data înscrierii: 09/Dec/2006

MesajTrimis: Sâm Dec 09, 2006 1:42 pm    Titlul subiectului: sal Răspunde cu citat (quote)

id lu Sk8erBoy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Conectivitate Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template