Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Putem influenta noi ofertele dealerilor?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii libere
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
sfinx

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Joi Sep 28, 2006 1:03 pm    Titlul subiectului: Putem influenta noi ofertele dealerilor? Răspunde cu citat (quote)

De obicei trebuie sa existe un anumit echilibru intre cererile de pe piata si oferte, lucru de care se tine oarecum cont in Romania, pentru ca nimeni nu vrea sa piarda.Dar cei care ofera ar trebui sa tina cont si de parerile noastre? Ar trebui sa fie facute ofertele in asa fel incat castigul sa fie 50% pt cei ce ne ofera si 50%pt noi? Cred ca este o tema care ar trebui abordata mai ales de catre dealerii retelelor mobile,cat si fixe.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Mar Dec 19, 2006 1:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu am auzit de chestiile astea, dar daca spui tu poate asa e..in orice caz, sunt cam mari preturile la telefoane...sper sa mai scada in curand desi nu prea cred!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii libere Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template