Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Ce parere aveti de telefoanele la mana a doua?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii pe tema schimburilor de telefoane mobile
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
maniak

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Joi Sep 28, 2006 11:19 am    Titlul subiectului: Ce parere aveti de telefoanele la mana a doua? Răspunde cu citat (quote)

As vrea sa stiu si eu pareri despre telefoanele second,credeti ca merita?Eu le schimb foarte des pentru ca ma plictisesc repede de ele!Credeti ca merita sa cumperi un telefon mai performant la mana a doua,sau sa cumperi unul mai putin performant, la ace;asi pret dar nou?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danutzzza

Locație: craiova

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 8:49 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mai bine unul mai performant decat unul prost,parerea mea,daca te pricepi cat de cat nu te tapeste nimeni!!!!Eu le cam schimb si nu am probleme!!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
roberto

Locație: bucuresti

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 10:27 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Conteaza de fiecare, dar ce este nou e nou si nu se strica asa repede, teoretic, pe cand cu ceva la mana a doua risti sa nu mai mearga dupa o ora...(mai ales mobilele)Smile)))))
Stalkon

Data înscrierii: 02/Oct/2006
Locație: Campulung

MesajTrimis: Mar Oct 10, 2006 4:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Parerea mea ca tels la mana doua sunt cea mai tare inventie, si in general orice la mana a doua ! Very Happy Vrei si u ca omu ceva scump si bun si nu ai bani Very Happy , apelezo ;a seconmd si poate poate iti permiti, nu e asa ?
Sus
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Vin Noi 03, 2006 10:13 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Merita daca stii sa alegi si te pricepi destul de mult la telefoane, dar mai poti sa te si tzapesti!!!Ce e nou e nou si se cunoaste! Cool
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Dum Noi 05, 2006 10:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stalkon a scris:
Parerea mea ca tels la mana doua sunt cea mai tare inventie, si in general orice la mana a doua ! Very Happy Vrei si u ca omu ceva scump si bun si nu ai bani Very Happy , apelezo ;a seconmd si poate poate iti permiti, nu e asa ?

da corect daca il cunosti pe vanzator sau sa iti dea o mica garantie de cel putin 6 luni.
atunci DA se merita altfel nu ii vad rostul
te duci pe princiul Noroc.. dar norocul nu exista Razz

intr-o dimineata a venit un tigan la mine cu un nokia 6260 nici nu stia ce model e.. normal.. bininteles furat . mi-a cerut 2 milioane.. daca ii dadeam 1 milion mi-l dadea..
nici nu aveam bani la mine dar nu ma-m incurcat pentru ca...
ori ma intalneam cu cel care l-a pierdut sa-u i-a fost furat
ori tiganu era prins.. si normal ca la politie spunea in ce zona l-a vandut .. si daca ma mai si cunostea ma dedea in primire si ramaneam fata nimik..
decat greseli de astea mai bine deloc.

daca sti ca iei de la cineva .. cunostinta sau cat de cat cunoscut si cu incredere se merita
altfel nu sfatuiesc pe nimeni sa cumpere
mai ales in targuri VA ROG SA VA FERITI! Wink Arrow Arrow
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Mie Noi 08, 2006 11:05 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu cred ca te prindea... dar nu merita sa incerci...si l arude nu e bine nici sa vinzi nici sa cumperi, asta e parerea mea personala...
Sus
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Mie Noi 08, 2006 1:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
Nu cred ca te prindea... dar nu merita sa incerci...si l arude nu e bine nici sa vinzi nici sa cumperi, asta e parerea mea personala...

corect
ai dreptate! Wink
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Vin Noi 10, 2006 9:12 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cand e sa te tzapeasca prima dat al tau te tzapeste(fereste'ma de rude ca de dusmani pot si eu') Wink Arrow
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Mar Dec 19, 2006 1:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

iti dau un ras de pret pe el!!! nu prea merita sa te duci la ei!!!
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii pe tema schimburilor de telefoane mobile Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template