Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
M342i

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Mitsubishi
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Dimstone

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Severin

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 3:42 pm    Titlul subiectului: M342i Răspunde cu citat (quote)

Am vazut zilele aste un Mitsubishi M342i, desi sunt foarte rare, Very Happy.....oricum super tare, putine da bune........ aruncati o privire si ziceti-mi si mie ce parere aveti?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Merlyn

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 11:42 am    Titlul subiectului: Re: M342i Răspunde cu citat (quote)

E foarte simpatic, e un telefon care poate face mult, insa sta foarte prost cu semnalul...asa ca ganditi-va bine inainte sa-l luati......
Sus
Xtasy

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 11:56 am    Titlul subiectului: Re: M342i Răspunde cu citat (quote)

Eu am unul si nu am avut niciodata probleme cu semnal, nu inteleg de ce spune Merlyn ca sta prost la semnal
Sus
Merlyn

Locație: Craiova

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 11:57 am    Titlul subiectului: Re: M342i Răspunde cu citat (quote)

Pai cred si eu Xtasy, Bucurestiul nu e o zona cu deficiente de semnal.....
Sus
Weed

Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 12:45 pm    Titlul subiectului: Re: M342i Răspunde cu citat (quote)

Parerea mea semnalul nu mai este o problema atat de mare la noi in tara....asa ca i-ati tel care iti place is nu te gandii la semnal.......
Sus
Need4Speed

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 9:18 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dargutz telefonul, design superb si dotari la greu ... ! Dar si asta are o problema mare ... memorie mica si nema posibilitate de a pune card !
Sus
0describer0

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 9:33 am    Titlul subiectului: Re: M342i Răspunde cu citat (quote)

Dimstone a scris:
Am vazut zilele aste un Mitsubishi M342i, desi sunt foarte rare, Very Happy.....oricum super tare, putine da bune........ aruncati o privire si ziceti-mi si mie ce parere aveti?

Am vazut zilele aste un Mitsubishi de teren, 4X4, o frumusetze. Voua va place? Cata calitate credeti ca poate fi la o firma de masini, in materie de telefoane mobile ?! SI tel asta de zici u, cum ti se pare ca se impaca 256K culori cu o memorie de 5mb, fara card. Jalnic. Parerea Mea.
Sus
John

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 1:34 pm    Titlul subiectului: Re: M342i Răspunde cu citat (quote)

0describer0 a scris:
Dimstone a scris:

Am vazut zilele aste un Mitsubishi de teren, 4X4, o frumusetze. Voua va place? Cata calitate credeti ca poate fi la o firma de masini, in materie de telefoane mobile ?! SI tel asta de zici u, cum ti se pare ca se impaca 256K culori cu o memorie de 5mb, fara card. Jalnic. Parerea Mea.

Parerea mea ca e marfa.....si...apropo nea describer......cand scimbi fixu si treci si u la mobile atunci sa le critici k? Very Happy Wink
Sus
HardMetal

MesajTrimis: Joi Ian 05, 2006 9:43 am    Titlul subiectului: Re: M342i Răspunde cu citat (quote)

John a scris:
0describer0 a scris:
Dimstone a scris:

Parerea mea ca e marfa.....si...apropo nea describer......cand scimbi fixu si treci si u la mobile atunci sa le critici k? Very Happy Wink

Laughing Laughing Laughing Mor aici de ras. John, u the man. Asta cam asa e, ca sunt buni, buni si la mobile Mitsubishi.
Sus
Elena

Data înscrierii: 25/Apr/2006

MesajTrimis: Joi Mai 04, 2006 11:30 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vreu si eu un Mitsubishi, da sa fie neaparat 4x4 ! Very Happy
Sus
XSpeed

MesajTrimis: Vin Mai 26, 2006 8:07 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Elena a scris:
Vreu si eu un Mitsubishi, da sa fie neaparat 4x4 ! Very Happy

Dinastea as vrea si eu vreo doua Cool. Da sa nu aiba performantele telului asta, ca nu prea as fi incantat Laughing Laughing Laughing
Sus
ionutz
Vizitator

MesajTrimis: Joi Aug 10, 2006 3:00 pm    Titlul subiectului: salut Răspunde cu citat (quote)

o fi el frumos telefonul,dar eu am 341i si avetzi grija la "i-ul" ala din coada ca s-ar putea sa fie i browse si sa nu mearaga in reteaua vodaone decat sa potzi vorbi cu el si nici de cum s accesezi internetul sau mms-uri chestii d-astea....nu este compatibil
Sus
LittleS

Locație: Galati

MesajTrimis: Sâm Aug 12, 2006 2:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am avut si eu o problema dinasta cu un tel, nu puteam decat sa vorbesc, fara mms-uri si alte chestii ... era un Telit G82 sau 83 ....
Sus
Andy16

Data înscrierii: 11/Ian/2007
Locație: Braila

MesajTrimis: Joi Ian 11, 2007 9:59 am    Titlul subiectului: bunicel Răspunde cu citat (quote)

POzele le face bine bateria hmm bunicik semnal bunciel dar la inregistrare vocala nici nu se intelege.....oricum de auzit se aude tare 5 mb pt un utilizator kre doar vb e ff bun...parerea mea Very Happy
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Mitsubishi Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template