Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Ultra slim model!

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Samsung
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
SkyHI

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mar Mai 09, 2006 8:45 am    Titlul subiectului: Ultra slim model! Răspunde cu citat (quote)

Fratilor, cum e pana la urma ... ? Ca am vazut si 828 si 820 ... ? care e faza, e diferit pt europa, asia .... ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Riddick

Data înscrierii: 10/Mai/2006
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mie Mai 10, 2006 9:58 am    Titlul subiectului: Re: Ultra slim model! Răspunde cu citat (quote)

SkyHI a scris:
Fratilor, cum e pana la urma ... ? Ca am vazut si 828 si 820 ... ? care e faza, e diferit pt europa, asia .... ?

Din cate am inteles diferente nu sunt decat la nume, adik modelul pentru Asia se numeste X828, iar in europa mobilul vine cu numele X820
Bine mai sunt si diferentele de retea, insa la datele tehnice sunt la fel
Sus
Jaws

Data înscrierii: 10/Mai/2006

MesajTrimis: Joi Mai 25, 2006 1:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E explicat in stirea de pe site, faza asta .... tels sunt la fel, dar unu e GSM si unu UMTS ... , nu ?
Sus
Manu19
Vizitator

MesajTrimis: Mie Noi 15, 2006 2:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dap unu Asia unu Europa si setarile telefoanelor sunt facute in functie de asta referindu-ma la orele pe care le poti alege din meniu cel din Asia avand doar tarile din asia si setari de retea parerea mea ca sunt 2 telefoane care au reusit sau vor reusi din cauza ca au fost bine pus la punct cu toate elementele Very Happy
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Ian 23, 2007 5:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cand am auzit de X820 ... la cat e de subtire nu mi'a venit sa cred...totusi, un nou model incredibil reusit de cei de la samsung. Bafta lor Wink
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Samsung Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template