Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Modelele RAZR !

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Motorola
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
agent007

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Lun Feb 20, 2006 1:44 pm    Titlul subiectului: Modelele RAZR ! Răspunde cu citat (quote)

Ati vazut ca astia de la Moto, au scos modele RAZR in toate formele. Adica de la primu cu clapeta, dupa aia au bagat 'slide' si acum 'BAR'. Da asta bar e in ASIA domne, la noi inca nu, smecheri sunt aia. ...
XSpeed

MesajTrimis: Lun Feb 20, 2006 1:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Uite, nu stiam ca au scos de toate felurile, o sa ma uit la ele ... da sincer mie nu imi place modelul initial, are tst misto, dar asa ca forma .... e parca ar fi gras... pe bune ia sa va uitati atenti.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mircea4

Data înscrierii: 27/Mar/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Mar 27, 2006 8:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai avand in considerare ca a fost cel mai vandut telefon mobil din lumea....cred sio ca s-au apucat sa scoata toate gama:D....adevaru e super marfa
Sus
Phantom
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Apr 15, 2006 1:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da....cu seria RAZR....astia de la motorola, vb aia, au rup gura targului.....
Sus
crazy4u

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 10:29 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

4 sure they did !
ronaldinhooo

MesajTrimis: Mar Apr 25, 2006 10:33 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mie mi se pare ca nu e chiar asa de bun incat sa devina cel mai vandut ... dar acum ata ete, noroku astora de la Moto...
Sus
UniX

Data înscrierii: 12/Iun/2006

MesajTrimis: Mar Iun 13, 2006 8:41 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

S-a cam umplut piata de modelele RAZR, acum baietii de la Moto, destepti, au scos, de fapt vor scoate alt model de RAZA, RAZR 2 - codname canary ! E destul de frumushel, am vazut eu poze Razz ! Va place ?
Sus
UniX

Data înscrierii: 12/Iun/2006

MesajTrimis: Mar Iun 13, 2006 8:42 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

PS: Parerea mea, ca va fi a bigger hit !
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 24, 2007 3:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

V3-ul e super doar ca nush dc au pus memorie doar 5.5 mb daca are si mp3...totusi urmeaza V3i care este succesorul lui V3, card slot, 1.3. MPX etc... si V3x care este un tel super ! 2MPX, card slot etc... super ! RazzRazz
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Motorola Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template