Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
!!! Blackberry !!!

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Alti producatori
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Za_Star

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Pitesti

MesajTrimis: Sâm Iun 24, 2006 8:32 am    Titlul subiectului: !!! Blackberry !!! Răspunde cu citat (quote)

Am vazut ca a inceput sa se raspandeasca si pe la noi firma asta si nu au tels f scumpe, desi sunt smartphone-uri. Cred ca va devenii populara intr-un timp nu foarte lung.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Johnson

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Constanta

MesajTrimis: Vin Iul 21, 2006 9:40 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt scumpe ca sunt f bune, dar usor usor o sa devina mai accesibile dpdv al pretului. Adica sper Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
JustM3

Data înscrierii: 22/Dec/2006
Locație: Langa vulcanizarea lu' nea Nicu

MesajTrimis: Vin Dec 22, 2006 9:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e destul de fainut...cam mare Smile (mai bine iti iei laptop-ul cu tine la lucru...[cheapper too] Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Sâm Ian 27, 2007 10:46 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

desi e cam mare , merita sa iei un Blacknberry...la un moment dat anul trecut am vazut ca erau 2 modele la orange dar acum nu mai sunt. Oircum, oare incape in buzunar ? Very Happy
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 6:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Johnson a scris:
Sunt scumpe ca sunt f bune, dar usor usor o sa devina mai accesibile dpdv al pretului. Adica sper Very Happy

si eu sper sa devina mai accesibile...sunt f bune telefoanele !
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Alti producatori Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template