Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Unde gasesc !

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Accesorii
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Whitey

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 9:46 am    Titlul subiectului: Unde gasesc ! Răspunde cu citat (quote)

sal. caut si eu pentru siemens cablu de date si handsfree. Unde credeti ca as putea gasii asa ceva dar nu prea scumpe Smile. Si inca ceva, exista pentru siemens-uri handsfree cu radio ???
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Siemenshu

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 9:55 am    Titlul subiectului: Re: Unde gasesc ! Răspunde cu citat (quote)

Presupun ca da....si desigur cred ca le poti gasii la un magazin cu accesorii de mobile...poate unul mai mare si mai bogat in accesorii decat cel in care ai cautat u...
Sus
SE7EN

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 1:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

man, pentru siemens sunt cam scumpe accesoriile, nush de ce, dar ata ete, si handsfree pt siemens sigur exista, dar pt mobilele mai tari.
Sus
white_horse

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 9:31 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

exact, depinde de mobil, nu cred ca poti sa pui handsfree la un A35. Dar la C75 sigur poti !
Sus
DonJuan

Locație: Craiova

MesajTrimis: Mie Dec 28, 2005 10:01 am    Titlul subiectului: Re: Unde gasesc ! Răspunde cu citat (quote)

Whitey a scris:
sal. caut si eu pentru siemens cablu de date si handsfree. Unde credeti ca as putea gasii asa ceva dar nu prea scumpe Smile. Si inca ceva, exista pentru siemens-uri handsfree cu radio ???

Whitey - un cablu de date pt. siemens nou, ieftin sigur nu gasesti Sad. Siemensurile sunt mobs cu cele mai scumpe accesorii. Si cu radio sunt pentru f. putine modele. Poate ai nroc sa fie si pentru al tau.
Sus
MBQ

Data înscrierii: 16/Dec/2005
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mie Mar 01, 2006 10:27 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu radio, sincr nu cred ca exista pt. siemens... si ieftine, poti gasi la mana doua ..
Sus
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Joi Apr 20, 2006 8:30 am    Titlul subiectului: Re: Unde gasesc ! Răspunde cu citat (quote)

Whitey a scris:

La magazine sigur gasesti, si la consignatiile care se ocupa cu tels, sunt o groaza si ieftine, dar faza e ca nu sunt originale. .... asa ce e alegerea ta, ori mai scumpe si originale ori ieftine si facaturi
Sus
NFSu

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Iasi

MesajTrimis: Joi Mai 04, 2006 3:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Apropo de cabluri de date....nu cred ca poti luat ceva mai ieftin sau mai scump....exista doar optiunea nou si second...toate aceste accesorii au standardul producatorului respectiv, deci de exemplu in cazul siemensului sunt facute de siemens, deci, dak vrei ceva mai ieftin cauta la second...insa nu stii ce garantie ai ca o sa fie compatibil, vb de cablul de date, compatibil adik ii trebuie si un driver si diferite programele, care cateodata pot crea incompatibilitati cu calculatorul, stiu multe cazuri de genu...bine poti face o proba si s-a rezolvat .... Wink
Sus
Paladin

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Constanta

MesajTrimis: Mar Aug 15, 2006 11:17 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

man, de gasit, sigur gasesti aproape orice, la germanos, dar sunt si destul de scumpe, iar daca vrei ieftine, trebuie sa iei la second, dar nu de lamagazine ci de la "people" ! Si chestia cu HF cu radio, nu crd ca au asa ceva, eu am avut destule siemensuri si nu am gasit niciodata HF cu radio, pt. ele Sad(( !
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 3:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mai bine mergi la un service. si acolo vei gasi si poate mai ieftin Wink
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Accesorii Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template