Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Card Reader

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Conectivitate
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Joi Ian 25, 2007 3:13 pm    Titlul subiectului: Card Reader Răspunde cu citat (quote)

Cu card readerul se trimite mai repede ca si prin bluetooth, dar exista o diferenta la care castiga bluetooth, si anume: card readeru te ajuta sa pui fisierele doar pe card ... deci se salveaza doar pe card, in timp ce prin bluetooth poti salva fisierele direct pe telefon sau pe card (daca are telefonul). Razz
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 5:08 pm    Titlul subiectului: Re: Card Reader Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
Cu card readerul se trimite mai repede ca si prin bluetooth, dar exista o diferenta la care castiga bluetooth, si anume: card readeru te ajuta sa pui fisierele doar pe card ... deci se salveaza doar pe card, in timp ce prin bluetooth poti salva fisierele direct pe telefon sau pe card (daca are telefonul). Razz

CE AI SCRIS TU E FARA SENS!
SI CE AIA INSEMNA CA NU POT INTRA IN MENIUL TELEFONULUI SA MUT FISIERUL DE PE CARD IN MEMORIA TELEFONULUI?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
J3N

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 6:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu am zis ca nu poti muta de pe card pe telefon ! Dar am zis ca pozele se slaveaza pe card, nu in telefon ca si atunci cand trimiti prin bluetooth ..
J3N

MesajTrimis: Mar Ian 30, 2007 10:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu nu !
Compaq

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 7:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
eu nu !

NICI TU
Sus
J3N

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 7:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Compaq a scris:
J3N a scris:
eu nu !

NICI TU

.........Mi-am spus parerea, de ce e fara sens ?
Compaq

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 11:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
Compaq a scris:
J3N a scris:
eu nu !

NICI TU

.........Mi-am spus parerea, de ce e fara sens ?

PENTRU CA E CEVA LOGIC. PUR SI SIMPLU.VB.SERIOS Very Happy
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Conectivitate Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template