Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Handsfree!

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Accesorii
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
crazy4u

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Noi 30, 2006 11:36 am    Titlul subiectului: Handsfree! Răspunde cu citat (quote)

Vreau si eu pentru un 6680, un handsfree, dar fara fir, prin bluetooth, cam cat costa la mana a doua?
DanNokia

Data înscrierii: 28/Oct/2006

MesajTrimis: Joi Noi 30, 2006 3:57 pm    Titlul subiectului: Re: Handsfree! Răspunde cu citat (quote)

crazy4u a scris:
Vreau si eu pentru un 6680, un handsfree, dar fara fir, prin bluetooth, cam cat costa la mana a doua?

crezi ca gasesti? Cel mai bine ar fii sa te interesezi la magazine si pe net.
daca vrei iti dau p.m. cu linkuri Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Vin Dec 01, 2006 5:09 pm    Titlul subiectului: Re: Handsfree! Răspunde cu citat (quote)

crazy4u a scris:

Nou gasesti incepand de la 1 mil ..... iar second te-as sfatui sa nu-ti iei
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Lun Dec 04, 2006 9:39 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

de ce sa nu ia second????Se pot strica repede sau ai tu ceva personal cu aceasta chestie??
Sus
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mar Dec 05, 2006 12:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
de ce sa nu ia second????Se pot strica repede sau ai tu ceva personal cu aceasta chestie??

N-am nimic personal dar headseturile au o "viata" mult mai scurta decat a telefoanelor .... daca iti iei un tel de 2 ani .... mai merge inca 1 an 2 ... dar un hands free de 2 ani....... Laughing
OceanBoy

Locație: Costinesti

MesajTrimis: Mie Dec 06, 2006 8:27 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aha am inteles ideea..
Sus
smoke

Data înscrierii: 29/Sep/2006

MesajTrimis: Vin Dec 08, 2006 11:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Merita un handsfree din asta wireless, dar nu stiu daca gasesti nou sub 1200, afost cel mai ieftin pe care l-am vazut!
Sus
laurentiu

Data înscrierii: 28/Sep/2006
Locație: pitesti

MesajTrimis: Lun Dec 11, 2006 12:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt totusi scumpe, se gasesc pe diferite forumuri, mult mai ieftine, chiar si la 500 de mii.
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 24, 2007 3:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nici eu nu cred ca gasesti la 500mii ... si eu am dat 250 mii pe delea cu fir pt sagem my x6-2 si...... nu mai zik nik Smile
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 3:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
nici eu nu cred ca gasesti la 500mii ... si eu am dat 250 mii pe delea cu fir pt sagem my x6-2 si...... nu mai zik nik Smile

am dat mult...dar alea bluetooth sunt mai klumea, mai superbe Smile
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 11:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
J3N a scris:

am dat mult...dar alea bluetooth sunt mai klumea, mai superbe Smile

CAT AI DAT
SI VEZI CA EXISTA EDIT DACA VREI SA MAI COMPLETEZI CEVA TOT LA TINE
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Accesorii Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template